Neler Yeni

kadim döneme ait büyülü sözcükleri nasıl bulurum

.......

80+ Bronze
eeh herşeyin bi bedeli var bide büyünün yan etkileri ama yapacağım kişi için değer
şimdi şöyle bir özel kağıda bunları yazıcağım ve kağıdı arındırarak yakıp küllerini herhangi bir sıvı (su tavsiye ediliyor) onun içine koyup içirmek istediğim kişiye içireceğim
gülme reaksiyonu atanlar hayatında hiç büyü ile uğraşmamış bile :D
Aşk büyüsü falan mı yapacaksın ne yapacaksın? Büyü'ye inanmak ayrı komik,içiricem demek ayrı komik? İçirmek istediğin kişi alıp keyifle içecek mi yani?

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Doğukan
eeh herşeyin bi bedeli var bide büyünün yan etkileri ama yapacağım kişi için değer
Şaka amaçlı diyorsan komik demiyorsan daha da komik. Saçma işlerle uğraşıyosun dostum şahsi düşüncem. Velevki büyün tuttu diyelim ne işine yarayabilir ?

H4ka4n

80+ Bronze
Dalga mı geçiyorsunuz hocam ergen beyninizi biraz çalıştırıp düzgün düşünün büyü yapıyorsunuz öteki tarafta zaten zebaniler bi yerinizden kan alırda burdaki hayatınızıda mahvedersiniz

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,096
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
büyü günah değil mi ? büyü yapan da yaptıran da cehenneme gider
Büyü günahda kur`an da ki büyü denilen şey böyle efsanevi fantastik gerçekdışı şeyler değil, büyü de geçmez sihir ya aldatmacadır, bildiğiniz insanları kandırmaca sözlü, ya da görsek kandırma gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Büyü diye bir şey yok, büyüye sığınacağına Allah`a sığınsan senin için daha hayırlı olur. Sana yardım edebilecek tek Allah var, tabi bu yardım Allah`ın takdirine kalmış, isterse duanı kabul eder, isterse etmez.

Büyü günahda kur`an da ki büyü denilen şey böyle efsanevi fantastik gerçekdışı şeyler değil, büyü de geçmez sihir ya aldatmacadır, bildiğiniz insanları kandırmaca sözlü, ya da görsek kandırma gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Büyü diye bir şey yok, büyüye sığınacağına Allah`a sığınsan senin için daha hayırlı olur. Sana yardım edebilecek tek Allah var, tabi bu yardım Allah`ın takdirine kalmış, isterse duanı kabul eder, isterse etmez.
allaha şükür müslümanım namazım falan hepsi var dünde artık nasıl üzgünsem bi araştırmışım QWRTKQĞWTPQWKT kafama takıldı denicektim sonra yan etkilerini gördüm bi yerim yemedi saldım :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,369
Üyeler
156,916
Son üye
Meryilmaz
Top Bottom