Neler Yeni

Kafa bantlı kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
Merhaba,fazla kulaklık konusu açtım ve yeterince bilgi vermeyip Gamepower'a yöneldiğimi fark ettim.Şimdi daha anlaşılır şekilde yazacağım.
Gamepower Kizaru,Arctis 3'teki gibi kafa bandına sahip kulaklık istiyorum ancak 550 TL'yi de aşmasın.Aşsa da 2-4 TL aşsın.GamePower Saber RGB'ye baktım hoşuma gitti.Teknik servisinden de hoşnut kalmıştım.Gamepower'da olabilir.SteelSeries kulaklıklar çok pahalı.Arctis 3 800 TL.Corsair HS serisinin kafa bandını sevmiyorum.Kingston HyperX'in Cloud serisininde aynı şekilde kafa bandını sevmiyorum.Mümkünse CoolerMaster,SteelSeries,Corsair,Kingston HyperX gibi markalar olabilir.Frisby,Rampage gibi markalarda Gamepower ile aynı kafa gibi gözükselerde Gamepower denediğim için eğer öyle markalardan önerecekseniz lütfen Gamepower önerin.Kendsimi JD gibi markalarla riske atmak istemiyorum.Anlayışınız için teşekkür ederim.

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
hocam bu fiyata furyx gerçekten alınabilecek bir kulaklık hemde wireless ama hem rampage hemde kafa bandı istediginiz gibi değil yani tercih etmeyeceksiniz muhtemelen.Ama fiyatına göre cok iyi bir kulaklıktır bilginiz olsun sadece.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Yok resmen kafa bantlı :D Ayrıca ayarlanabilir olması daha iyi olmaz mı?

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
2 yıldır rampage in kulaklığını kullanıyorum istersen bakabilirsin kafa bandı var mikrofon kalitesi de gayet iyi tek yaptığı sorun şu son 1 ayda sıcaktan galiba bilmiyorum neyden kaynaklı kulak yerlerindeki derilerde soyulmalar oluyor o canımı sıkıyor (kendim kullanıyorum diye önermek istedim buradan 190tl ye almıştım zamanında istersen bir bakarsın)

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Murat
Rampage olmasın demişsin fakat rampage drop acayip iyi kulaklık pişman olmazsın hem sağlamda üstüne kola döküldü bişey olmadı 7 aydır kullanıyorum. Tavsiye ederim

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Marka haterlığından vazgeçmelisin, vazgeçmez isen büyük hataya düşersin. Rampage Fury X öneririm, Cloud 2'den daha iyi bir kulaklık.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,733
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Rampage olmasın demişsin fakat rampage drop acayip iyi kulaklık pişman olmazsın hem sağlamda üstüne kola döküldü bişey olmadı 7 aydır kullanıyorum. Tavsiye ederim
Drop'un sesi mikrofona verme sorunu var, ayrıca drop plus droptan çok daha iyi ve daha ucuz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuyu güncelliyorum,kafa bandı çart değil.Aklımda HyperX Cloud Stinger var.
Bakın,Rampage istemiyorum.
İstemediklerim:
Rampage
Gamepower
Gamebooster
Frisby gibi markalar.
FuryX'i bilmiyorum wireless ama Rampage.FuryLevell falanda demeyin adam resmen Rampage ile anlaşmalı.Rampage ürünleri genelde sıkıntılı.
Ayrıca bana marka haterı yazmışsınız ama ben hater değilim.Siz fanboysunuz.Ben buraya Rampage istemiyorum yazmışım siz bana Rampage öneriyorsunuz.Resmen sadece @Nightmare837 okumuş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,460
Üyeler
156,927
Son üye
remielimanyagı
Top Bottom