Neler Yeni

Kafama çok takıyorum.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Tugay Ton
Kötü bir şey yaşadığımda ne olursa olsun kafama çok takıyorum ve bu beni rahatsız ediyor. Ne yapabilirim?
bende de aynısı oluyor ya içim kararıyor değişik kötü bir his geliyor oyun ve müzik ile rahatlatıyorum kendimi dizi de alıp götürüyor hiç bir şey bırakmıyor.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Öyle olmuyor işte :(
Bende de var ve çözümü sanırım yok. Doğuştan gelen bir şey.
Daha dün bu yüzden küçük olayı büyütüp sevdiğim insanın kalbini kırdım, nasıl engelleyeceğimi bilmiyorum. Psikolojik sorunların başlangıcı, 1 uğrarsın.
Aga aynı sorun bendede var. Çözümü ufak bir ses müzik dinlemek çözüyor bu sorunu nedenmi?Çünkü o ses kafanızı meşgul ettiği için diğer şeylere odaklanamıyor.(Not:Hüzünlü depreesif değil daha hiperaktif tarzda müzikler olmalı bu hem sıkıntınızı ortadan kaldırıcak hemde hayatınızı daha enerjik hale getiricek) Yani en azından bende işe yarıyor denenebilir .d

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Aga aynı sorun bendede var. Çözümü ufak bir ses müzik dinlemek çözüyor bu sorunu nedenmi?Çünkü o ses kafanızı meşgul ettiği için diğer şeylere odaklanamıyor.(Not:Hüzünlü depreesif değil daha hiperaktif tarzda müzikler olmalı bu hem sıkıntınızı ortadan kaldırıcak hemde hayatınızı daha enerjik hale getiricek) Yani en azından bende işe yarıyor denenebilir .d
Mesela üzgün insanlar üzgün müzik dinliyor daha da üzülüyor. Hareketli dinlediğim zaman üzüntüm geçiyor. Tavsiyenizi deneyeceğim.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Mesela üzgün insanlar üzgün müzik dinliyor daha da üzülüyor. Hareketli dinlediğim zaman üzüntüm geçiyor. Tavsiyenizi deneyeceğim.
umarım yardımcı olur cidden çok büyük sıkıntı çünkü bu dert ,yaşamayan anlayamaz .d

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam