Neler Yeni

Kafaüstü Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Can Pik
Bütçe
700
Merhaba arkdaşlar. TaoTronics TT-BH085 SoundSurge 85 ile Anker Soundcore Life Q10 arasında kaldım. Evde kullanıcam dışarıda kullanmak için başka kulaklığım var zaten. Evde sürekli kulaklık takıyorum o yüzden uzun saatler sıkıntı olmadan kullanabilmem lazım, benim için en önemli şeylerden biri bu. Anker'in bu konuda biraz zayıf olduğunu gördüm yorumlarda. Uzun kullanımda ağırlığı ve üst taraftaki süngeri sıkıntı yaratıyormuş sanırım. Ses kalitesi açısından aralarında pek fark yok diye biliyorum, yanlışım varsa düzeltin. Özellikle dinlediğim bir müzik türü yok, genel ses kalitesi iyi olsa yeterli olur. Oyun oynamıyorum, müzik dinlemek ve film izlemek için alıyorum. Android telefon ve Windows 10 bilgisayarda kullanıcam. Gürültü engellemesi de önemli, pasif olur aktif olur fark etmez, gürültüyü en iyi şekilde engelleyen hangisi olur sizce? Evde gürültü mü olur derseniz gerçekten evden ve dışarında baya gürültü geliyor zaten o yüzden paraya kıyıcam artık hangisi iyiyse almaya karar verdim. Bu tarz kulaklıkların kulağı tam kapadığı için o konuda iyi olduklarını duymuştum. Aslında aktif gürültü engelleme özelliği olmasa da Anker'in çok iyi bir şekilde gürültüyü engellediğini okudum yorumlarda ve almakta kararlıydım ancak komfor açısından sıkıntı yaratması kafamı çok karıştırdı. Bana uzun saatlerde ekstradan baskı yaratacak değil de belli bir süre sonra kulaklığın olduğunu unutacağım bir model lazım. Tabii ki bütçe dahilinde bunu en iyi sağlayan kulaklığı arıyorum, yoksa eminim çok daha iyi kulaklıklar vardır. Başka bluetooth kulaklık tavsiyesi de verebilirsiniz arkadaşlar, 600-700 liraya kadar bütçem var. Şimdiden çok teşekkürler, iyi forumlar diliyorum.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Can Pik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok artık ya, arkadaş hesaba parayı yatırdım alıcam eski fiyatına dönmüş, şaka gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Can Pik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet arkadaşlar önerilerinize açığım yine, malum kulaklık kaçtı :/ Bütçeyi biraz zorlayabilirim fiyatına değecek bir şey varsa bildiğiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Can Pik
Pembe rengi hala indirimde düşünür müsünüz?
Hayır tabii ki :D Aslında laciverti bile tam içime sinerek almayacaktım ama bu fiyatı görünce dayanamadım, stok bitti zaten. Siyah istiyorum. TaoTronics SoundSurge serisine bakıyorum şu an. 55-85-95 üçlüsünden biri mantıklı olur gibi. Gerçekten bilgisi olan varsa yardımcı olmasını rica ediyorum, bir türlü bulamadım ya :/

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hayır tabii ki :D Aslında laciverti bile tam içime sinerek almayacaktım ama bu fiyatı görünce dayanamadım, stok bitti zaten. Siyah istiyorum. TaoTronics SoundSurge serisine bakıyorum şu an. 55-85-95 üçlüsünden biri mantıklı olur gibi. Gerçekten bilgisi olan varsa yardımcı olmasını rica ediyorum, bir türlü bulamadım ya :/
Umarım kafanızdaki gibi bir model bulursunuz kulaküstü bt kulaklıklardan hiç anlamam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,239
Üyeler
152,850
Son üye
Berkaytuunc
Top Bottom