Neler Yeni

Yardım Kali̇teli̇ Psu Bozulur Mu? Nasil Onlem Alirim?

Ömər Züliyev

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Ömer Züliyev
Merhaba, kaliteli marka psu elektrik gidişinden bozula bilirmi? Nasil onlem alirim?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
serdar efe
kaliteli den kastın güvenilir firmanın yasal onay almış psu ları ise korkma hiç bir şey olmaz. (gene de topraklama hattı olan bi prize bağla)

Ömər Züliyev

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Ömer Züliyev
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam fazla elektrik verdiklerinde bozuldugunu duymusdum, asus cooler master gibi markalarda boyle birsey yasana bilirmi? Nasil onlem ala biliriz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok nadir. Elektrik gitmesi gibi olaylara karşı korumaları var her kaliteli psunun merak etme.
kaliteli den kastın güvenilir firmanın yasal onay almış psu ları ise korkma hiç bir şey olmaz. (gene de topraklama hattı olan bi prize bağla)
Akim korumali priz cozum olurmu?

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,774
İsim
Enes Tutar
Her an her şey olabilir. Ama şöyle düşün, kimi marka psu var trafo patlasa bir şey olmaz, kimisi var 3dmark yaparken bir bakmışsın ev tutuşuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
serdar efe
Hocam fazla elektrik verdiklerinde bozuldugunu duymusdum, asus cooler master gibi markalarda boyle birsey yasana bilirmi? Nasil onlem ala biliriz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Akim korumali priz cozum olurmu?
hocam ben topraklı hata topraklı ve akım korumalı priz taktım önlem dahilinde hiç yoktan iyidir ama prizleri denetleyenler var mı hiç bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
dün elektrikler 3 4 saniye içinde 2 defa keslildi, ilk kesilmeden sonra sistemi direk başlattım ve pc tam açılırken elektrik tekrar kesildi. birkaç dakia bekledikten sonra tekrar çalıştırdım ve bios ekranı açıldı, biostan çıktım kendi kendine windows güncellemesi gibi bi şey yaptı ve sonra normal bi şekilde açıldı. Bi sorun tespit edemedim ama çok korkmuştum :ROFLMAO:

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
Geçen hafta bozuldu benimki şans işi

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim