Neler Yeni

🔥İndirim Kalite Tonla Zeytin Yağlı Ton Balığı 2X150 gr X2 Adet 151,84 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Kaan
Ayçiçekli olanı deneme şansım oldu ilk ve sondu daha eve sokmam bu ürünü ağır bir kokusu ve çok yapay bir tadı var

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayçiçekli olanı deneme şansım oldu ilk ve sondu daha eve sokmam bu ürünü ağır bir kokusu ve çok yapay bir tadı var
dardanel uretıyor. dardanel etıketlı olanlardan tek farkı bıraz daha parcalı olusu. tadı ıcerıgı aynı.

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Ömür AYCIL

Reindi

80+ Silver
dardanel uretıyor. dardanel etıketlı olanlardan tek farkı bıraz daha parcalı olusu. tadı ıcerıgı aynı.
ona bakarsan migrosunkini de dardanel üretiyor harras marka var file markette onuda dardanel üretiyor bimde ki derya ton balığını da dardanel üretiyor öyle fazla üretici yok ki zaten ton balığı

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Kaan
Yani bu bilgiyi bilmeyen kalmamıştır zaten süt yoğurt ve maden suları çoğu gıda ürünü içinde dediğiniz geçerli. Başı gelen firmalar üretiyor. Aynı şekilde düşünerek almıştım uygundanda buldum hatta baya stok yaptım normalde tonbalığı çok severim bunu yiyesim gelmedi. Şokun vatan ton balığıda şu sıra çok tiksinç kokuyor kapkara olmuş eti onuda önermem migrosunki gayet yenilebilir kokusuz lightıda normalide süper fp olarak aynı şekilde metro aronunkinide tavsiye edebilirim fiyat olarak aynı

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
murat
Dostum böyle bir şey olabilir mi lütfen düşünün. Birçok firma imalatını kendi markasıyla satışa çıkarıyor. Üretimin kendi markasına "yakışmayacak" seviyedekileri ise barter yoluyla alt markaya veriyor veya direkt kendisi alt markayla satışa çıkarıyor. Bunu da kalite kontrol ile yapıyor. Yani sandığınız gibi aynı ürün, sadece markası farklı diye bir şey yok hiçbir sektörde böyle bir yaklaşım olamaz. Kendi markasında satabileceği ürünü hiçbir firma farklı firmaya vermez. Veriyorsa kalitesinde bir uyumsuzluk gördüğü içindir. Bu her zaman diğer markanın kalitesiz, lezzetsiz olduğu anlamına gelmez, bazı firmalar "top-notch" anılmayı severler ve bu yüzden cherry picking yaparlar. Bu sebeple diğer markanın dardanel üretimini beğenebilirsiniz, güzel olabilir. Ama aynı kalite olması gibi bir şey söz konusu olamaz.

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum böyle bir şey olabilir mi lütfen düşünün. Birçok firma imalatını kendi markasıyla satışa çıkarıyor. Üretimin kendi markasına "yakışmayacak" seviyedekileri ise barter yoluyla alt markaya veriyor veya direkt kendisi alt markayla satışa çıkarıyor. Bunu da kalite kontrol ile yapıyor. Yani sandığınız gibi aynı ürün, sadece markası farklı diye bir şey yok hiçbir sektörde böyle bir yaklaşım olamaz. Kendi markasında satabileceği ürünü hiçbir firma farklı firmaya vermez. Veriyorsa kalitesinde bir uyumsuzluk gördüğü içindir. Bu her zaman diğer markanın kalitesiz, lezzetsiz olduğu anlamına gelmez, bazı firmalar "top-notch" anılmayı severler ve bu yüzden cherry picking yaparlar. Bu sebeple diğer markanın dardanel üretimini beğenebilirsiniz, güzel olabilir. Ama aynı kalite olması gibi bir şey söz konusu olamaz.
dostum aynı kalitede diye bir şey söyledim mi ben ? tadı ve içeriği aynı dedim. sen beğenmiyor olabilirsin bana göre parasını hak eden bir ton balığı sandvich'te güzel gidiyor. yoksa bende biliyorum dardanel'e gelene kadar x marka bir ton yabancı ürün var. 600gr ürünü 150 liraya alıyorsun yiyemeyen yesin diye.

işin özüne gelirsek daha realist yaklaşırsak dardanelin ton balıklarını elin turisti ağzına sürmez. bizde biliyoruz. parasına göre ürün işte

1706818427859.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,938
Üyeler
141,366
Son üye
Recep19o3
Top Bottom