Neler Yeni

Öneri Kaliteli Chill Oyun Önerisi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
PC Building Simulator.

Zorbey1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Mehmet Efe Sarıyar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun pcleri ve PSU
Merhaba,
Müzik dinlerken oynamalık chill oyun önerisi istiyorum sizlerden, içeriği fark etmez. Akıcı olması, kafa dağıtmalık bir oyun olması tercihimdir. Her gün kafa dağıtmak veya müzik dinlerken oynayabileceğim bir oyun olursa çok iyi olur. Daha tutarlı öneriler için tercih etmediğim özellikleri de yazıyorum: hikayeli oyun olmamalı, aksiyon oyunu olmamalı, çok fazla dikkat gerektiren bir oyun olmamalı, bulmaca türü oyunlar olmamalı.
Yani kısacası chill oyun önerisi istiyorum sizlerden. Önerilerinizi bekliyorum.
Journey

Seni müzik dinlerken dünyalardan dünyalara götürecek eşsiz bir deneyim dostum oyun hem çok iyi hem atmosfer çok iyi tek yaptığın ise seyahat etmek gibi düşün ne aşırı dikkat ne aksiyon ne bir şey gerektiriyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,002
Üyeler
152,797
Son üye
Kaelas
Top Bottom