Neler Yeni

Kaliteli Gamepad öneri

Carami0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Samed Cengiz
Bütçe
600
Herkese iyi forumlar hocam bütçe belli adam akıllı bir gamepad arıyorum bu fiyata kaliteli kablosuz gamepad varsa önerilerinizi almak isterim eğer bu fiyata güzel sağlam kablosuz gamepad yoksa kablolu bir gamepad önerebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Murat
Herkese iyi forumlar hocam bütçe belli adam akıllı bir gamepad arıyorum bu fiyata kaliteli kablosuz gamepad varsa önerilerinizi almak isterim eğer bu fiyata güzel sağlam kablosuz gamepad yoksa kablolu bir gamepad önerebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
bu fiyata anca logitech f310 alırsın ay da replika dualshock 4 alırsın kablosuz eğer bütçeni 1k civarına çıkarabilirsen iyi gamepadler var

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
EFEKAN SARIKAYA

Carami0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Samed Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
EFEKAN SARIKAYA
rampage olunca biraz tereddütte kaldım ama teşekkür ederim tavsiye için
rica ederim hocam ben de tereddütle aldım ama şu anlık sıkıntı yok dediğim gibi daha 2 ay oldu uzun vadede ne olur görecez bakacazz.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,115
İsim
Emre
Discord
necromancerr
F310 alırsın anca onunda ergonomisi kötü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben temiz 2k ayırıp dualsense almıştım
1k civarına bulabilirsen 2. El dualshock 4 bak

Carami0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Samed Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ben temiz 2k ayırıp dualsense almıştım
1k civarına bulabilirsen 2. El dualshock 4 bak
Ya gamepade o kadar masraf yapmak istemiyorum açıkçası ondan dolayı bütçeden kısmak istiyorum

MertGün

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mert Gün
Benimde kullandığım (monster pusat clutch) modelini alabilirsin saat 20.00 sipariş ettim kendi sitesinden öğle 12 gibi geldi çok hızlı kargo kolda kablosuz 1500 TL

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,115
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Benimde kullandığım (monster pusat clutch) modelini alabilirsin saat 20.00 sipariş ettim kendi sitesinden öğle 12 gibi geldi çok hızlı kargo kolda kablosuz 1500 TL
GC20V2 var o fiyata pusatlarda ölü nokta çok çıkıyor

Ya gamepade o kadar masraf yapmak istemiyorum açıkçası ondan dolayı bütçeden kısmak istiyorum
çok uzun ömürlü ve sıfır birşeyler bakıyorsan tr şartlarında 2k para değil maalesef

MertGün

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mert Gün
GC20V2 var o fiyata pusatlarda ölü nokta çok çıkıyor

çok uzun ömürlü ve sıfır birşeyler bakıyorsan tr şartlarında 2k para değil maalesef
gc30 v2 alıcaksan alınır bu dönemde oda 2000 tl biraz fiyatı fazla ve kablolu monsterın tek sıkıntısı ölü nokta ben 2 kez test ettim %14 falan çıkıyor ortalama bütçesi fazla olmayanlar alabilir monster

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,115
İsim
Emre
Discord
necromancerr
gc30 v2 alıcaksan alınır bu dönemde oda 2000 TL biraz fiyatı fazla ve kablolu monsterın tek sıkıntısı ölü nokta ben 2 kez test ettim %14 falan çıkıyor ortalama bütçesi fazla olmayanlar alabilir monster
https://www.akakce.com/oyun-kolu/en...h-pc-ve-android-uyumlu-fiyati,1687722817.html
https://www.monsternotebook.com.tr/gamepad/pusat-clutch-gamepad-siyah/
arada çok bir şey oynamıyor kanka şahsen msiyi bu konuda tercih ederim pusata

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,115
İsim
Emre
Discord