Neler Yeni

Kalp damar tıkanıklığı hakkında

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Enis Solak
Arkadaşlar son 1 2 haftadır kalbimden midir bilmem geceleri uyuyamıyorum. Normal ayakta dururken hiç bir sıkıntı yok fakat sağ tarafıma yatınca sanki kalbimde olduğu yerden sağa doğru aşağı sarkıyormuş gibi bir his veriyor. Aynı şekilde sırt üstü yatınca da sırtıma doğru sarkıyor gibi his veriyor. Ara ara sol kolum karıncalaşıyor ama o kadar çok değil sanki bir sinek ısırıyormuş gibi anlık. Ben kalp damar tıkanıklığından şüpheleniyorum en kısa sürede doktora gitmeye çalışıcam. Aranızda böyle bir şey yaşayan var mı? Ya da çevrenizde yaşamış olan?
18 yaşındayım, boy 1.87 kilomda 65 :/
Lütfen bilginiz varsa yardımcı olun final haftamdayım bu saat oldu hala uyuyamıyorum :(

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Musab
Steam
mfimmel
Büyük ihtimalle az yürümekten kaynaklıdır yinede doktora görün.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Enis Solak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Burada bir çözüm bulabileceğinizi sanmıyorum, her ne kadar fikir alışverişi yapmak istesenizde.
Kalp işi şakaya gelmez acilen doktora gidin.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Enis Solak
Burada bir çözüm bulabileceğinizi sanmıyorum, her ne kadar fikir alışverişi yapmak istesenizde.
Kalp işi şakaya gelmez acilen doktora gidin.
Şu saatte tek yapabileceğim bu durumu yaşamış başkalarını bulmak :/ fırsat bulunca gidicem zaten doktora.

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Şu saatte tek yapabileceğim bu durumu yaşamış başkalarını bulmak :/ fırsat bulunca gidicem zaten doktora.
Bu saatte bulabileceğinize nasıl inandınız acaba, şiddetlenirse ailenize haber verin.
Tekrar söylüyorum şakası yok.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Enis Solak
Bu saatte bulabileceğinize nasıl inandınız acaba, şiddetlenirse ailenize haber verin.
Tekrar söylüyorum şakası yok.
Bu saatte bu konuya siz cevap verebiliyorsanız, bu sorunu yaşayan insanlarda bu konuyu görebilirdi ama neyse iyi geceler.

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bu saatte bu konuya siz cevap verebiliyorsanız, bu sorunu yaşayan insanlarda bu konuyu görebilirdi ama neyse iyi geceler.
Gece aktif sayısı çok az olduğu için bulabilme şansınız da az. İyi geceler.

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
Böyle şeyler ertelemeye gelmez. En yakın zamanda doktora gidin derim. Umarım önemli bir şey yoktur.

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Musab
Steam
mfimmel
Arkadaşlar son 1 2 haftadır kalbimden midir bilmem geceleri uyuyamıyorum. Normal ayakta dururken hiç bir sıkıntı yok fakat sağ tarafıma yatınca sanki kalbimde olduğu yerden sağa doğru aşağı sarkıyormuş gibi bir his veriyor. Aynı şekilde sırt üstü yatınca da sırtıma doğru sarkıyor gibi his veriyor. Ara ara sol kolum karıncalaşıyor ama o kadar çok değil sanki bir sinek ısırıyormuş gibi anlık. Ben kalp damar tıkanıklığından şüpheleniyorum en kısa sürede doktora gitmeye çalışıcam. Aranızda böyle bir şey yaşayan var mı? Ya da çevrenizde yaşamış olan?
Lütfen bilginiz varsa yardımcı olun final haftamdayım bu saat oldu hala uyuyamıyorum :(
Bu arada anladığım kadarıyla tabi bilmiyorum tam ama psikolojik te olabilir bir kısmı örneğin uyumaman felan psikolojikdir agridan degil

Livaković

80+ Silver
Konudan 1 yıl geçmiş ama ben psikolojik olduğunuzu düşünüyorum sorununuzun muhtemelende hala forum kullanıyorsanız mesajıma takıntı psikolojik diyeceksinizdir

Top Bottom