Neler Yeni

Kalp kapağında ki mitral yetmezliği askerliğe engel mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Furkan saçaklı
Arkadaşlar merhaba. Kalp kapakçığın da ki mitral yetmezlik askerliğe engel mi? Şu an 20 yaşındayım ve 18 yaşıma kadar iğne kullandım. 2 sene önce hastaneye gittiğim de doktorum iğne kullanımını kaldırdı fakat 6 ayda bir kontrol amaçlı gelmemi söyledi. 2 senedir ben kontrole gitmiyorum. Kalp kapakçığında olan kırık ve mitral yetmezlik geçmeyecek demişti. 50-100 metre koştuğum da, ağır bir şey kaldığım da yoruluyorum. Sizce askerliğe alınır mıyım? Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,377
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Engel diye biliyorum.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Çürük verirler sana direk. Ama sen gitmek istersen yine gidebilirsin. Askerlikte şöyle bir olay var. Çürük olsan bile gitmek istersen alıyorlar askere. Ha tabi çoğu şeyden muaf olacaksın askerlikten pek bir şey anlamazsın yani öyle diyim.

Avolay

80+ Gold
Askerliğe isteyerek gidip er olmak bana bir tık saçma geliyor.
Çürük verirler sana direk. Ama sen gitmek istersen yine gidebilirsin. Askerlikte şöyle bir olay var. Çürük olsan bile gitmek istersen alıyorlar askere. Ha tabi çoğu şeyden muaf olacaksın askerlikten pek bir şey anlamazsın yani öyle diyim.
Mantıklı mı sence? Benim gelecek için şansım olsa askerlik yapmam herhalde bilmiyorum ortamı.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Askerliğe isteyerek gidip er olmak bana bir tık saçma geliyor.

Mantıklı mı sence? Benim gelecek için şansım olsa askerlik yapmam herhalde bilmiyorum ortamı.
Var öyle insanlar. Çürük olup da gelmek isteyip gelenler var. Mantıklı mı değil.

Top Bottom