Neler Yeni

kan verme ve serum da unuttuğum bir olay yardım eder misiniz

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
acile gelmiştim serum yemiştim sonra kan vermiştim ondan sonra boşluğuma gelmiş eve geçtim ama iğneyi çıkarttırmayı unuttum ben bunu kendim çıkarttım yani bilmiyorum yanlış bir şey yaptım mı çok mu kafaya taktım bilmiyorum ama bir sıkıntı olur mu hemşire sonuçta bu konuda bilgili benim pek bir bilgim yok yanlış bir şey yaptım mı diye düşünüyorum kendi kendime bunu sormamın sebebide aradan 4 gün geçti kolumun damar tarafı hafif sıkı gibi hissediyorum da

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Samet Kapucuoğlu
İşlemlerin bittiyse ve çıkarmayı unuttularsa onların hatası aslında. İşlemler bitince onların çıkarması gerekiyor. Sende unutup dile getirmemişsin evde tek çıkarmışsın bi sıkıntı olmaz merak etme masaj yap koluna. Muhtemelen çıkarırken zorlandın sanırım ve gerekli baskıyı yapmamış olabilirsin çıkardığın yere o yüzden öyledir masaj yap

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemlerin bittiyse ve çıkarmayı unuttularsa onların hatası aslında. İşlemler bitince onların çıkarması gerekiyor. Sende unutup dile getirmemişsin evde tek çıkarmışsın bi sıkıntı olmaz merak etme masaj yap koluna. Muhtemelen çıkarırken zorlandın sanırım ve gerekli baskıyı yapmamış olabilirsin çıkardığın yere o yüzden öyledir masaj yap
zorlanmadım da kan akıcaktı pamuk koydum valla okb bastı sağlık konusunda biraz tedirgin oluyorum o yüzden yazma gereği duyuyorum bir yere çünkü hiç bir bilgim yok yani

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Napıyosun? geri takmalısın kalsın öle
Ölürsün yoksa doktordan iyi mi bilecen?

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
Napıyosun? geri takmalısın kalsın öle
Ölürsün yoksa doktordan iyi mi bilecen?
yani biliyorum biraz eğlenceye vuruyorsunuz yalan yok türkiyede yaşaya yaşaya pek iyi bir ruh sağlığım kalmadı

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
acile gelmiştim serum yemiştim sonra kan vermiştim ondan sonra boşluğuma gelmiş eve geçtim ama iğneyi çıkarttırmayı unuttum ben bunu kendim çıkarttım yani bilmiyorum yanlış bir şey yaptım mı çok mu kafaya taktım bilmiyorum ama bir sıkıntı olur mu hemşire sonuçta bu konuda bilgili benim pek bir bilgim yok yanlış bir şey yaptım mı diye düşünüyorum kendi kendime bunu sormamın sebebide aradan 4 gün geçti kolumun damar tarafı hafif sıkı gibi hissediyorum da
Damar yolu açarken kullanılan intrakette iğne mevcuttur. Ancak bunu damar yolunu açtıktan sonra çıkarırız. Serum alırken damar yolunda iğne yoktur. Sadece intraketteki plastik kısım kalır. Onu kendin çıkarsanda bir problem yaratmaz.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
Gel yanima gardaş. Burda suriler yok :D Rus kızları var:peped::peped:
su içiyordum bu nasıl emoji :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Damar yolu açarken kullanılan intrakette iğne mevcuttur. Ancak bunu damar yolunu açtıktan sonra çıkarırız. Serum alırken damar yolunda iğne yoktur. Sadece intraketteki plastik kısım kalır. Onu kendin çıkarsanda bir problem yaratmaz.
sağolasınız

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
İğne kalmıyor merak etme. Çıkardığın şey plastik sadece. Hiç bir şey olmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri