Neler Yeni

Yardım Kapalı kutu ikinci el ürün alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yiğit
Kapalı kutu olduğu iddia edilen bir laptop satın almayı düşünüyorum . outlet kapalı kutu ürün diye bir şey yoktur değil mi? fotoğraflarda asus bantı yırtılmamış duruyor , bunu taklit etmenin bir yoku yoktur diye düşünüyorum umarım yanılmıyorumdur çünkü ürün sıfır fiyatından 7.5k daha ucuza satılıyor. ürün 1 sene önce alınmış aldığı gibi rafa kaldırmış sebebini bilmiyorum . Uzun süre bataryası fabrikadan çıktığı haliyle kalmış bu bir sorun mudur batarya ömrü için . Ve satın almaya gittiğimde ne gibi testler uygulamalıyım parayı vermeden önce.

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Süleyman Çakır
Kapalı kutu olduğu iddia edilen bir laptop satın almayı düşünüyorum . outlet kapalı kutu ürün diye bir şey yoktur değil mi? fotoğraflarda asus bantı yırtılmamış duruyor , bunu taklit etmenin bir yoku yoktur diye düşünüyorum umarım yanılmıyorumdur çünkü ürün sıfır fiyatından 7.5k daha ucuza satılıyor. ürün 1 sene önce alınmış aldığı gibi rafa kaldırmış sebebini bilmiyorum . Uzun süre bataryası fabrikadan çıktığı haliyle kalmış bu bir sorun mudur batarya ömrü için . Ve satın almaya gittiğimde ne gibi testler uygulamalıyım parayı vermeden önce.
saticinin adi nedir

Adem0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Abdulkerim Alıntaş
Üretilen Her şey Taklit edilebilir kapalı kutu olsa bile bana cılkmış bir urun ver sana sanki hiç açılmaması halde verebilirim ama açılamamışta olabilir ama taklit edilebilir her şey batarya uzun sure kapalı kaldıysa sıkıntı çıkartma olanağı yüksek' tir, her şey taklit edilebilir bazen orijinalinden ayırt bile edemeyiz o yüzden dikkatli olmak gerek

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ürünün sıfır olduğunu nası test edebilirim

Top Bottom