Neler Yeni

Kapalı kutu kızlara nasıl yaklaşabilirim?

Rulep

80+ Gold
tamamdır sorun yok hocam ne yapmalıyım
1 kere atmışım işte kafam karıştırdın neyse sen sarışını salla zor level zor levelden başlanmaz seni görmez bile kızın güzel olması şart değil kızlara sürekli yazan açsa gösterse dm i aklın hayalin durur sen bence başka kızlara yaz bırak rezil ol bir şey olmaz tecrübe kasarsın sonra sarışına yürürsün

zSlexyBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Yigit Can
1 kere atmışım işte kafam karıştırdın neyse sen sarışını salla zor level zor levelden başlanmaz seni görmez bile kızın güzel olması şart değil kızlara sürekli yazan açsa gösterse dm i aklın hayalin durur sen bence başka kızlara yaz bırak rezil ol bir şey olmaz tecrübe kasarsın sonra sarışına yürürsün
Hocam bu metin2 mi şarışında saçı bağlı kızlarla konuşmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam instagramım yok :D

zSlexyBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Yigit Can

Rulep

80+ Gold
Hocam instagram istemek bilemiyorum açmalıyım o zaman animeci değilim sadece arasıra izliyorum?
çevre var mı diyeceğim sen de hiç bir şey yok o da yoktur insta açsan 0 takipçiyi görünce kızlar kabul etmeyebilir

Zechion

80+ Silver
CS mi bu hahaha Öncelikle gerekli aim çalışmalarını yaptıktan sonra rekabetçi girmek gibi bir şey :D

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Sezar abi cevap yazsaydın be.

Hocam şöyle diyeyim size ben sıkıcıyım yani sosyoloji kitabı okuyan biri max işte ders filan bende bunlar yok biri bakınca olm diyoki aga gülsene aga gülsene aga gülsene hani bende pek yok o işler.
Bu arada kıza neden sen yaklaşıyorsun, onun sana yaklaşmasını da sağlayabilirsin.
Ben mesela kaligrafi ile uğraşan biriydim. Okula da, kursa da giderken her zaman yanımda defter ve kalemlerim olurdu. Ders aralarında yapacak işim yoksa uğraşırdım. İnsanlar da doğal olarak bir şeyler yapabilen insan gördüklerinde merak ederler. Gelirler yanına sorarlar "Ne bu?", sende anlatırsın. Sonra derler benim için de yapsana yada koluma yazar mısın falan tarzı şeyler çok duydum. Gittiğim yerlerde bu sebeple genelde kendini tanıtmak için konuşmayı başlatan ilk kişi ben olmadım. Sana da tavsiye edebilirim. :blobdance:

Top Bottom