Neler Yeni

Kaputun yüksek hızda çok titremesi

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Can Doruk Timur
Arkadaşlar merhaba sahip olduğum j10 kasa Nissan Qashqai+2 nin yüksek hızlarda kaptutunun çok fazla sallandığını fark ettim bahsettiğim hız 180-200 arası yol kenarına çektiğim de kaputun bastırdığımda biraz daha içeri girdiğini fark ettim benim bildiğim bu normal bir şey sizce bunun sebebinin tekerleklerde olan dengesizlik ya da lastiğin tabanının kötü olması ama hiç biri yok sizce kilitte mi bir problem var ve ben yapabilir miyim yoksa ustalık mı anlatabilirsiniz sevinirim hepinize iyi hafta sonları 🤗

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Ali
Hocam durum evet normal diyen kişiler ile muhatabı kesmenizi tavsiye ederim. İşim gereği bir çok il/ilçeye gidiyorum. Sürekli araç kiralar ve bahsettiğiniz hızlarda ve farklı yol tiplerinde kullanırım. Ama bir kez olsun kaput çok titredi, kaput az aralandı ve alemde kapattım diyemem. 301 hariç diğer araçlarda 130-210 arasında sıfır sıkıntı...

Sizin Aracın eski kasalarında nissan Amerika'daki araçlarını kaput sorunundan dolayı geri çağırmıştı diye hatırlıyorum.

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Tugay gedik
Bir ara sanki Honda civiclerinde yüksek hızlarda kaputun titrediğini söyleyenler vardı diye hatırlıyorum. Saç kalitesinden dolayı olabilir... ama nolur nolmaz iyi bir ustaya servise baktırın mazallah yüksek hızda biranda açılır kazaya sebebiyet verir

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Can Doruk Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam çok sağolun en fazla 30 km yolumuz kaldı sizce bu hızda gitmeye devam edebilir miyim ralli yarışındaki gibi kaput camda gitmeyeyim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir ara sanki Honda civiclerinde yüksek hızlarda kaputun titrediğini söyleyenler vardı diye hatırlıyorum. Saç kalitesinden dolayı olabilir... ama nolur nolmaz iyi bir ustaya servise baktırın mazallah yüksek hızda biranda açılır kazaya sebebiyet verir
Evet bir baktırmak lazım çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için konu daha açık kalsın diğer kafaları dinleyerek bir fikir edinmeye çalışıcam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,503
Üyeler
142,740
Son üye
dagdagk
Top Bottom