Neler Yeni

Kardeşim sigara içiyor nasıl bıraktırabilirz ?

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,534
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Lavaboya giriyor ve artık babamdan mı çalıyor arkadaşları mı veriyorsa nalet şeyi artık yakıyor ve ben ondan sonra içeri girdim leş gibi is kokuyor eli dün korkuyordu anneme ilk defa denemek için içtim demiş yalan muhtemelen yazdan beri içiyor biz her dediğimizde kağıt yaktım falan diyordu yanıma yaklaştığında belli oluyor zaten annem çok üzüldü 50 yaşında kadının tansiyonu vs düştü çocuğun hâlâ umrunda değil gülüyor.

Babamın haberi yok
Kardeşim 12 yaşında 7.sinifa gidiyor dersleri falan berbat Instagram denen o gereksiz mecrayı kullanıyor oyun bağımlısı olsa daha iyi sevinirim yemin ederim öyle bişey olsa.

derslerim var yapamıyorum işte moralim bozuk çok fazla etkilendim mutsuzum şuanda yeni hobi vs kazandırmak işe yarar mı çukurdayım çocuğun umrunda değil mutlu mesut yaşıyor etkisi bizde.
Olm senin derdin kardeşinle felan mı salsana çocuğu baban görürse o dayak yiycek sen annene iyi davran boş ver kardeşini 2. Erkek kardeşler hep böle oluyor alışcan knk

Mazael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Alperen Ayna
B

Hocam eski okulum benim şuan gittiği o okulda her türlü şey var ortaokul olmasına ragmen bahçeden bıçak çekme tehtid kavga akran zorbalığı ne tür pislik aklına
gelirse var kültür diye bir şey yok okulda yani
Benim gittiğim ortaokulda öyleydi ne yazık ki izmirde olmama rağmen ama dışarıda takıldığım insanlar daha medeni olduğundan kötü alışkanlıkları bırakmıştım farkında olan sensin zararın biraz kardeşinle takılsan ? gezsen falan belki işe yarar

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Olm senin derdin kardeşinle felan mı salsana çocuğu baban görürse o dayak yiycek sen annene iyi davran boş ver kardeşini 2. Erkek kardeşler hep böle oluyor alışcan knk
Sakat çocuk şimdide odayı kapatıp parfüm sıkmış her yere zor nefes alıyorum

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,318
İsim
Kaan
Lavaboya giriyor ve artık babamdan mı çalıyor arkadaşları mı veriyorsa nalet şeyi artık yakıyor ve ben ondan sonra içeri girdim leş gibi is kokuyor eli dün korkuyordu anneme ilk defa denemek için içtim demiş yalan muhtemelen yazdan beri içiyor biz her dediğimizde kağıt yaktım falan diyordu yanıma yaklaştığında belli oluyor zaten annem çok üzüldü 50 yaşında kadının tansiyonu vs düştü çocuğun hâlâ umrunda değil gülüyor.

Babamın haberi yok
Kardeşim 12 yaşında 7.sinifa gidiyor dersleri falan berbat Instagram denen o gereksiz mecrayı kullanıyor oyun bağımlısı olsa daha iyi sevinirim yemin ederim öyle bişey olsa.

derslerim var yapamıyorum işte moralim bozuk çok fazla etkilendim mutsuzum şuanda yeni hobi vs kazandırmak işe yarar mı çukurdayım çocuğun umrunda değil mutlu mesut yaşıyor etkisi bizde.
bıraktıramazsın bence o kadar diyeyim çevre çok büyük etken etrafındaki arkadaşları ve kızlarda içiyordur büyük ihtimalle öyle başlamıştır o da

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
döverek

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,534
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
bıraktıramazsın bence o kadar diyeyim çevre çok büyük etken etrafındaki arkadaşları ve kızlarda içiyordur büyük ihtimalle öyle başlamıştır o da
Olm ben 7. Sınıftayken mastürbasyona yeni başlamıştım ne sigarası ne hızlı bu veledler ya xd

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,780
İsim
Enes Tutar
Eğer ki paketi bulabilirsen bir tanesinin içine kuru kekik doldur.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Benim gittiğim ortaokulda öyleydi ne yazık ki izmirde olmama rağmen ama dışarıda takıldığım insanlar daha medeni olduğundan kötü alışkanlıkları bırakmıştım farkında olan sensin zararın biraz kardeşinle takılsan ? gezsen falan belki işe yarar
Mahallede okul okuyan kalmadı zaten herkes sanayide bende 6, da. Geliyorum okuldan ne kadar yanına yaklaşmaya çalışsamda bağırıp tersliyor hep
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer ki paketi bulabilirsen bir tanesinin içine kuru kekik doldur.
Paket filan yok ya babamdan almış içmiş sadece sanırım bugün psikologa gitmiş annem gil merak ettigim için içtim demiş oda keşke babasına söyleseydiniz demiş

Tsuu

80+ Bronze

Babamın haberi yok

babana söyle 12 yaşında daha olmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,918
Üyeler
157,845
Son üye
mustikirlac
Top Bottom