Neler Yeni

Kardiyo yapmalı mıyım?

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
3 aydır vücut geliştirme sporu yapıyorum, spora başladığımda skinny fattim ve hala yağlarım var, 3 ay içinde güzel kas kütlesi kazandım fakat üstünde yağlar duruyor. Özellikle oturduğumda katman katman oluyor. Beslenmem temiz, bu şekilde bulk yapıyorum. Bu kışı da bulkla geçirip, kış sonunda definasyona girmeyi planlıyorum. Sizce kardiyoyu kas oluştururken yapmalı mıyım? Yoksa şimdilik kalsın, definasyona girdiğin zaman mı başlarım?

yimenco

80+
kesinlikle kardiyo yapmalisin, 365 gun saglikli ve sportif yasam yapmak istiyorsan vucut tipine bagli 2-4 gun kardiyo yapabilirsin. ben de zayif biri olarak haftada 4 gun fitness 2 gun kardiyo yapiyorum ve kardiyo fazla yoran tipten degil. emin ol sadece saglikli beslenme ve kardiyo ile tum yaglarindan kurtulursun (kiloyla alakali bir hastaligin yoksa)

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Kardiyo ağırlık antrenmanlarından bile önemli kardiyovasküler sistem için çok faydalı yağ yakımını için ideal kondisyon için ise harika

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kesinlikle kardiyo yapmalisin, 365 gun saglikli ve sportif yasam yapmak istiyorsan vucut tipine bagli 2-4 gun kardiyo yapabilirsin. ben de zayif biri olarak haftada 4 gun fitness 2 gun kardiyo yapiyorum ve kardiyo fazla yoran tipten degil. emin ol sadece saglikli beslenme ve kardiyo ile tum yaglarindan kurtulursun (kiloyla alakali bir hastaligin yoksa)
Kiloyla alakalı bir hastalığım yok, bu zamana kadar zayıf da oldum, kilolu da oldum. Dediğim gibi 3 aydır spor yapıyorum fakat hiç kardiyo yapmadım. O zaman ben hocalarımla da konuşup kardiyo meselesini hallederim.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beslenmem ve sporum düzenli, o zaman hocalarımla da konuşup kardiyoyu ayarlayayım.

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Beslenmem ve sporum düzenli, o zaman hocalarımla da konuşup kardiyoyu ayarlayayım.
Kardiyo ve bisiklet çok fazla su atıyor bunu test ettim.
L-Karnitin içip spora gidiyordum spor sonunda 1-2 km orta tempo yürüyüş ve 1 km direnç bisikleti deniyordum. Koşu bandında fazla ter atmıyordum ama direnç bisikleti aşırı derecede su atıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,777
Üyeler
156,980
Son üye
alkink
Top Bottom