Neler Yeni

Kargo gelme süresi (Karantina)

Ali Can

80+
N11'den yeni mouse siparişi verdim.2 gün oldu kargoya verilmedi.Karantinada olduğumuz için mi ?.
(Benim yaşadığım yer karantinada değil).Kargolar etkileniyor mu bu durumdan?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Özgrü Okur
yaşadığın yere göre değişir rmesela ben gebzede oturuyorum hepsiburadanın deposunun çok yakınındayyız aldığım gün geliyor

N11'den yeni mouse siparişi verdim.2 gün oldu kargoya verilmedi.Karantinada olduğumuz için mi ?.
1 hafta oldu mng ye kargo verildi ama daha aktarmaya gidemedi bile kargo kayıp öyle düşün.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Evet yoğunluktan ve sokağa çıkma yasaklarından kaynaklanıyor olabilir. Çok daha uzun süre bekleyenler de var.

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ne zaman verdin kardeşim siparişi? Satıcı karantina olan Bi ildeyse normaldir.

Emektar PC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Mesut hamamcı
Senin oturduğun yerde karantina yok belki ama kargoya verecek satıcının var demekki. Gidip paketleme işlemini yapıp kargoya veremiyor bu ne sabırsızlık daha 2 gün olmuş. Normal zamanda değiliz çat diye kargoya verilemiyor her şey.

Ali Can

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Senin oturduğun yerde karantina yok belki ama kargoya verecek satıcının var demekki. Gidip paketleme işlemini yapıp kargoya veremiyor bu ne sabırsızlık daha 2 gün olmuş. Normal zamanda değiliz çat diye kargoya verilemiyor her şey.
Satıcının karantina bölgesinde olduğunu biliyorum.Saldırmadan cevap ver.

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
Gittigidiyor ve Hepsiburada'dan alışveriş yaptım. Hepsi ertesi gün geldi. Antalya'da yaşıyorum. Satıcılar İstanbul'da idi. Şansıma benim kargo şubelerimde kotaya takılmadım.

Top Bottom