Neler Yeni

Kargo hasarlı gelirse ne yapmam lazım?

Nordik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Burak
2 gün önce itopyadan hazır sistem aldım kutu hasarlı gelirse veya kutu sağlam ama kasa falan kırık gelirse ne yapacağım +olarak kutuyu açarken video çekmem mantıklı mı kanıt niteliğinde.

ByDevlet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Muhammed Fatih Arslan
2 gün önce itopyadan hazır sistem aldım kutu hasarlı gelirse veya kutu sağlam ama kasa falan kırık gelirse ne yapacağım +olarak kutuyu açarken video çekmem mantıklı mı kanıt niteliğinde.
evet kendinizi garantiye almak amacıyla kutu açılırken video çekmenizi öneririm.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Ben her kırılabilecek potansiyele sahip üründe teslim alırkenden ürünü açıncaya kadar video çekiyorum, kırık olan ürün olursa kargo firmasına gösteriyorum zararımı karşılamazlarsa hukuki süreç başlatıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben her kırılabilecek potansiyele sahip üründe teslim alırkenden ürünü açıncaya kadar video çekiyorum, kırık olan ürün olursa kargo firmasına gösteriyorum zararımı karşılamazlarsa hukuki süreç başlatıyorum
Eğer teknolojik bir ürünse çalışıp çalışmadığını videolu kontrol ediyorum

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Teslim alırken rapor tuttur ve teslim almadan iade et. Kutuyu teslim alırken aç ve kontrol et.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,346
İsim
Berkay BABUCCU
Ben elektronik eşyalarda acarken video çekiyorum.gelince dışındaki kutuyabir bak sıkıntı yoksa al acarken video cek birisi tutsun telefonu veya sabitle bir yere ac

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,211
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Ben kargocu kapıyı çaldığında telefondan kayıt başlatıyorum. Kargo teslim edilirken, kutuyu açarken, kurulum yapılırken kesintisiz kayıt. Eşşeği sağlam kazığa bağlamak lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben kargocu kapıyı çaldığında telefondan kayıt başlatıyorum. Kargo teslim edilirken, kutuyu açarken, kurulum yapılırken kesintisiz kayıt. Eşşeği sağlam kazığa bağlamak lazım
Teslim alırken de kayıt almak elzem. Kutuda hasar varsa kargocu mırın kırın edebilir, hasar kontrolü yapmadan hiç bir imza, onay vermeyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,522
Üyeler
147,896
Son üye
proflexshariko
Top Bottom