Neler Yeni

KARGO İLE KLAVYE GÖNDERMEK

acn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Acncan
Merhabalar arkadaşım aşağıda linkini bırakacağım klavyeyi gönderecek bana acaba ücreti ne kadar tutar? Konyadan ankaraya göndericek yerimiz yakın klavye arada gidip geliyor bi ufak temassızlık var kablosunda ama arada yapıyor düzeltebileceğime inanıyorum. Bu durumda ücret ne kadar tutar yüzü astarını geçer mi yoksa alayım mı?

LİNK ; https://www.hepsiburada.com/rampage...yon-1-usb-hub-oyuncu-klavyesi-pm-HB00000GLCLE

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Arnold Ciwardagexer
Merhabalar arkadaşım aşağıda linkini bırakacağım klavyeyi gönderecek bana acaba ücreti ne kadar tutar? Konyadan ankaraya göndericek yerimiz yakın klavye arada gidip geliyor bi ufak temassızlık var kablosunda ama arada yapıyor düzeltebileceğime inanıyorum. Bu durumda ücret ne kadar tutar yüzü astarını geçer mi yoksa alayım mı?

LİNK ; https://www.hepsiburada.com/rampage...yon-1-usb-hub-oyuncu-klavyesi-pm-HB00000GLCLE
Klavye membran eğer 100-200 liraya alıyorsan al ama 400 l500 liraya daha kalitelileri var. Kargo da ürünün ölçülerine göre ve hangi firmayla gönderdiğine gör değişiyor.

acn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Acncan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klavye membran eğer 100-200 liraya alıyorsan al ama 400 l500 liraya daha kalitelileri var. Kargo da ürünün ölçülerine göre ve hangi firmayla gönderdiğine gör değişiyor.
herhangi bir ücret ile almıyorum hediye gibi düşünebilirsin sadece kargo ücreti vereceğim

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,020
İsim
Hacı
Ptt ile yollasın. 100-150 tutar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diğer kargolar 200-300 civarı.

• Beğen
Reaksiyonlar: acn1

Bünyamina

80+ Platinum
Param güvende ile gönderse daha uyguna gelir. :D
En dip fiyattan ürünü koysun. Fiyatı öğrenirsin.

pancake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yavuz
1725806412783.png

Klavyenin bilgileri yazıyor herhangi bir kargo firması sitesinde bu bilgileri girerek tahmini fiyatı öğrenebilirsiniz.

Tahmini olarak; (https://kargo-ucreti.hesaplama.net/)
PTT Kargo Standart Gönderi Ücreti: 102,00 TL
Sürat Kargo Standart Gönderi Ücreti: 210,86 TL
Aras Kargo Standart Gönderi Ücreti: 116,39 TL
MNG Kargo Standart Gönderi Ücreti: 129,99 TL
Yurtiçi Kargo Standart Gönderi Ücreti: 209,83 TL
Yurtiçi Kargo %25 İndirimli Standart Gönderi Ücreti: 167,86 TL (Belirtilen indirimli fiyat, Yurtiçi Kargo firmasının İnternet ortamındaki kargo uygulaması kullanılarak yapılan gönderiler için geçerlidir.)
NOT:Hesaplanan fiyatlara KDV (%20) ve posta hizmet bedeli (%2,35) dahildir. Sunulan fiyatlar, girdiğiniz bilgilere dayanılarak hesaplandığından; bazı durumlarda kargo şubelerinden alacağınız fiyatlarla farklılık oluşabilmesi mümkündür.

• Beğen

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Yağız Berk Özel

Ben 2 gün önce PTT ile arkadaşıma E Yooso Z11 yolladım 145 TL tuttu.

• Beğen

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
haiko haikoloji
Şu sarı sitedeki param güvende ile yollamak çok mantıklı.

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Emre Turan

gidiyor dolapta ilan acıyor en düşük tl bazında alıyorsun ürünü ondan max 20 liradır en düşük acılan ilan dolapta kargo ucuz oluyor seçiyor boyutu cok uyguna gelmiş oluyor ben öyle yapıyordum 2 sene öncesinde de su an fiyatlarını bilmiyorum dolap uygulamasının bak bence hala uyguna geliyordur

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
gidiyor dolapta ilan acıyor en düşük tl bazında alıyorsun ürünü ondan max 20 liradır en düşük acılan ilan dolapta kargo ucuz oluyor seçiyor boyutu cok uyguna gelmiş oluyor ben öyle yapıyordum 2 sene öncesinde de su an fiyatlarını bilmiyorum dolap uygulamasının bak bence hala uyguna geliyordur
hocam dolaptaki bedava kargo sürat. oda kötü hizmet veriyor sarı sitede yurtiçiye verilebiliyor ve daha kaliteli diğer kargolara göre yurtiçi kargo

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Emre Turan
ben herhangi bir sıkıntı yaşamıyordum tr de bilindik kargoların hepsi sorunlu zaten sorunsuz kargo şirketi yok o yüzden np

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,519
İsim
Deniz Bey
Çözümü söylüyorum, sahibinden param güvende ilanı açıp 300 lira yazsın sen onu 362 lira olarak ödüyorsun, para ona yattıgında sana 300 ü geri göndersin böylelikle 62 ₺ ya işi çözmüş olursun

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
ben herhangi bir sıkıntı yaşamıyordum tr de bilindik kargoların hepsi sorunlu zaten sorunsuz kargo şirketi yok o yüzden np
en sorunsuz kargo şirketi yurtiçi bu son 2 yıl içinde çok düzelttiler kendilerini

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,218
Üyeler
157,497
Son üye
azizdindar
Top Bottom