Neler Yeni

Kargom iade olur mu?

AhmetM1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ahmet
Mng kargo ile mouse pad siparişi vermiştim. Beni aramışlar ev misiniz diye telefonum sessizde olduğu için görmemişim. Şuan kargom şubede aldığım ürünüde iade etmek istiyorum şubeye gitmeden iade edebilir miyim?

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Muhammed emin efe
Mng kargo ile mouse pad siparişi vermiştim. Beni aramışlar ev misiniz diye telefonum sessizde olduğu için görmemişim. Şuan kargom şubede aldığım ürünüde iade etmek istiyorum nasıl iade edebilirim şubeye gitmeden?
Hepsiburada üzerinden önce iade kodu çıkarttır. Sonra şubeyi ara kodunu ve hangi, kargonun sahibi olduğunu belirt.

djhmz

80+
Mng kargo ile mouse pad siparişi vermiştim. Beni aramışlar ev misiniz diye telefonum sessizde olduğu için görmemişim. Şuan kargom şubede aldığım ürünüde iade etmek istiyorum şubeye gitmeden iade edebilir miyim?
Aramana gerek yok, Gün içinde sana mesaj gelir şubeden teslim almazsanız iade edilecek şeklinde

AhmetM1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hepsiburada üzerinden önce iade kodu çıkarttır. Sonra şubeyi ara kodunu ve hangi, kargonun sahibi olduğunu belirt.
Amazondan sipariş etmiştim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arama gerek yok. Gün içinde sana mesaj gelir şubeden teslim almazsanız iade edilecek şeklinde
Bende öyle düşünüyordum ama iadesi kesin olur mu? internette arattığımda imha seçeneğide var diyordu emin olamamıştım.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Muhammed emin efe
Amazondan sipariş etmiştim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende öyle düşünüyordum ama iadesi kesin olur mu? internette arattığımda imha seçeneğide var diyordu emin olamamıştım.
Tamam o zaman iade kodu oluştur.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Şubeyi ara şöyle kargom var iade olacak diye söyle onlar alıcı kabul etmedi diyip geri iade olarak götürür

Top Bottom