Neler Yeni

Kargom Kaç Günde Gelir?

Quispa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Efkan Başer
Arkadaşlar selamlar iyi forumlar :) Normalde Ankarada yaşıyorum fakat belli sebeplerden dolayı şuan memlekette yani Yozgatın küçük bir ilçesindeyiz.Bugün kargom adresleri vs düzenlenmiş yola çıkacak.Yurtiçi Kargo tahimini olarak 18 Aralık demiş. (Yurtiçi Kargonun olduğum konumda bir şubesi yok, farklı bir ilçedeki şubesine teslim edilip oradan araçla gelip dağıtım yapılacak.) .Gerçektende Cuma gününe kadar beklermiyim yoksa daha erken gelme ihitmali var mı? (Kargonun aciliyeti varda)

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Arkadaşlar selamlar iyi forumlar :) Normalde Ankarada yaşıyorum fakat belli sebeplerden dolayı şuan memlekette yani Yozgatın küçük bir ilçesindeyiz.Bugün kargom adresleri vs düzenlenmiş yola çıkacak.Yurtiçi Kargo tahimini olarak 18 Aralık demiş. (Yurtiçi Kargonun olduğum konumda bir şubesi yok, farklı bir ilçedeki şubesine teslim edilip oradan araçla gelip dağıtım yapılacak.) .Gerçektende Cuma gününe kadar beklermiyim yoksa daha erken gelme ihitmali var mı? (Kargonun aciliyeti varda)
Bunu tam olarak kestiremeyiz.
Fakat belirlenmiş tarihlerden bazen erken bazen geç gönderiyorlar.

Quispa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Efkan Başer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu tam olarak kestiremeyiz.
Fakat belirlenmiş tarihlerden bazen erken bazen geç gönderiyorlar.
umarım erken gelir bu erken derken 1 gün felan mı yoksa 2 3 ddaha erken gelebilir mi? :))

eysis

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sürekli takipte kalın son işlemlere bakarsanız ne zaman geleceğini anlarsınız.

Top Bottom