Neler Yeni

Karşı cinsle 5 saat telefonda konuşmak nedir

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet
Kızla 2 haftadır tanışıyoruz.
1 haftadır her gün en az 2 saat telefonda konuşuyoruz.
İş için konuşmaya başladık ama her şeyi konuştuk bir çok özelini paylaştı.

Dün tam 5 saat telefonda görüştük (3 saat ve 2 saat olarak 2 parça)

Geceleyin duygularımdan bahsettim ve arkadaşı olarak gördüğünü söyledi.

Konuşurken bu ihtimali düşünüyordum ama 2 haftadır tanıdıgın biriyle arkadaş olarak bir günde 5 saat konuşulur mu?

Aramızda inanılmaz bir uyum vardı.
Onlarca konu konuştuk. Eğitim, sağlık, spor, evcil hayvan, toplumsal sorunlar, ilişkiler, insanlar vs vs ve her konuda ikimizin de ilgisi ve bilgisi vardı.

Gerçekten ne özellik arıyorsam hepsini bulmuştum ve güzel şekilde kendimi açıkladım ama o gözle görmediğini söyledi.

Kuruntu yapmışım diye kendime kızıyorum ama bu kızın tavrı normal mi gerçekten merak ediyorum arkadaş olarak 2 haftadır tanıdığınız biriyle hiç 5 saat konuştunuz mu?

Şu an hala bir mesajını bekliyorum. Hayatında eksikliğimi hissetmesini ve bir mesaj atmasını bekliyorum ama sanırım o mesaj gelmeyecek…
Kardeş ben anlamiyom nasil bu kadar boş vaktiniz var 5 saat konuşmak ne ben biriyle sırf çok yazdı diye engelledim abi nasıl sıkılmıyonuz ya insan bıkar anlayamıyorum

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
Kardeş ben anlamiyom nasil bu kadar boş vaktiniz var 5 saat konuşmak ne ben biriyle sırf çok yazdı diye engelledim abi nasıl sıkılmıyonuz ya insan bıkar anlayamıyorum
valla bi dünya işim gücüm de kaldı yalan yok. Direkt olarak soramayacağım ama bilmem gereken bazı şeyler vardı onların cevabını almak için konuşuyordum. kafamdaki her şeyi netleştirdikten sonra hislerimi açıkladım.
Bakalım 2 gün bir umut yazar diye bekleyeceğim (gerçekten duygusal olarak çok şey paylaştık tüm hayatını anlattı resmen)

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet
valla bi dünya işim gücüm de kaldı yalan yok. Direkt olarak soramayacağım ama bilmem gereken bazı şeyler vardı onların cevabını almak için konuşuyordum. kafamdaki her şeyi netleştirdikten sonra hislerimi açıkladım.
Bakalım 2 gün bir umut yazar diye bekleyeceğim (gerçekten duygusal olarak çok şey paylaştık tüm hayatını anlattı resmen)
Yazmassa kızın ozellerini ismini soy ismini vererek sosyal medyada yayinla

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
hocam gerçekten insanın her konuda kafası uyar mı? Gerçekten Allah'tan nasıl bir eş istediysem tüm kriterlerimi dualarımdan fazlası olacak şekilde karşılıyordu ve çok uzun uzun her şeyi konuştuk.
eğer bu şekilde 1-2 ay daha devam etseydim ve red yeseydim o zaman toparlanamazdım bunu bildiğim için acele ettim.
Yani farklı birinden hoşlandıgını çok zor ilişkiler yaşadıgını söyledi. farklı bir zamanda karşılaşsak çok daha farklı olabilirdi
Yani şuan erken sorup batırdın ama rahatça toparlayabilirsin öyle mi hocam eğer gerçekten öyle ise konu bitmiştir bence. Ben de Allah'tan nasıl bir eş istediysem tüm kriterlerime uygun birini bulmuştum ama onun için kaç ay uğraşmıştım. Eğer kız sana olumlu cevap verse benim ağırlığım yok basit insan mıyım düşüncesine girebilirdi.

Kızların mantığı aynı eğer çabuk kabul ederlerse ben basit miyim derler, zor olmayı sevdiklerinden "çok büyük bir" çoğunluğu asla 2 haftalık koşulda olumlu cevap vermez.

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
Yazmassa kızın ozellerini ismini soy ismini vererek sosyal medyada yayinla
la niye öyle bir şey yapamayım manyak mıyım. kız harbi çok temiz kalpli iyi biri. saf biraz yaşı da ufak benden. aynı yaşlarda olsak ya bu kadar konuşmazdı ya da farklı şeyler olurdu

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet
la niye öyle bir şey yapamayım manyak mıyım. kız harbi çok temiz kalpli iyi biri. saf biraz yaşı da ufak benden. aynı yaşlarda olsak ya bu kadar konuşmazdı ya da farklı şeyler olurdu
Olsun o zaman dehtit ed

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
Yani şuan erken sorup batırdın ama rahatça toparlayabilirsin öyle mi hocam eğer gerçekten öyle ise konu bitmiştir bence. Ben de Allah'tan nasıl bir eş istediysem tüm kriterlerime uygun birini bulmuştum ama onun için kaç ay uğraşmıştım. Eğer kız sana olumlu cevap verse benim ağırlığım yok basit insan mıyım düşüncesine girebilirdi.

Kızların mantığı aynı eğer çabuk kabul ederlerse ben basit miyim derler, zor olmayı sevdiklerinden "çok büyük bir" çoğunluğu asla 2 haftalık koşulda olumlu cevap vermez.
yok hocam ya basit bi kız mıyım düşüncesine girdiğini sanmıyorum. Bu yaştan sonra birilerinin peşinden koşup kendimi perişan edecek de değilim açıkçası. eğer hayatında bir yer edindiysem bir boşluk hissedip yazacaktır sonrasında tekrar bir şeyler olabilir ama geri yazmazsa zaten hiçbir şey ifade etmemişimdir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olsun o zaman dehtit ed
usta öyle birisi değilim. Kız sevmek zorunda değil. seviyorum deyip de terk etmedi.
olmadı nasip değilmiş.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
yok hocam ya basit bi kız mıyım düşüncesine girdiğini sanmıyorum. Bu yaştan sonra birilerinin peşinden koşup kendimi perişan edecek de değilim açıkçası. eğer hayatında bir yer edindiysem bir boşluk hissedip yazacaktır sonrasında tekrar bir şeyler olabilir ama geri yazmazsa zaten hiçbir şey ifade etmemişimdir.
Hocam siz böyle konu açınca açıkçası diğer aşk acısı çeken genç yaşlılarla aynı kefeye koymuştum. Eğer bu kadar düz düşünebiliyorsanız gerçekten tebrik ederim, ciddiyim. Olması gereken zaten budur. Hakkınızda hayırlısı olmasını diliyorum. Diyeceklerimi kendi kendiniz diyorsunuz zaten.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet
Mesaj otomatik birleştirildi:

usta öyle birisi değilim. Kız sevmek zorunda değil. seviyorum deyip de terk etmedi.
olmadı nasip değilmiş.
Yani öneri bunlar

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
Hocam siz böyle konu açınca açıkçası diğer aşk acısı çeken genç yaşlılarla aynı kefeye koymuştum. Eğer bu kadar düz düşünebiliyorsanız gerçekten tebrik ederim, ciddiyim. Olması gereken zaten budur. Hakkınızda hayırlısı olmasını diliyorum. Diyeceklerimi kendi kendiniz diyorsunuz zaten.
sağolasın hocam. dediğim gibi nasip kısmet olmazsa yapacak bir şey yok. Eğer şimdi söylemeyeyim vs diyerek aylarca konuşup red yesek o zaman kahrolurdum şimdi biraz hayal kırıklığı oldu o kadar da olur geçer.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Kız sana derdini tasasını anlatmış içini dökmüş ilk başta bile kızın seni arkadaş olarak gördüğü çok belli yani ortada bariz bir flörtleşme vb bişi olmamış o yüzden red yemen çok normal olmuş.

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
Kız sana derdini tasasını anlatmış içini dökmüş ilk başta bile kızın seni arkadaş olarak gördüğü çok belli yani ortada bariz bir flörtleşme vb bişi olmamış o yüzden red yemen çok normal olmuş.
hocam bu kadar uzun uzun konuşulur mu ya adam akıllı tanımıyor ama çok özelini bir an anlatmaya başladı.
bir de gerçekten onlarca konu konuştuk hepsinde ortak fikirlerimiz görüşlerimiz bilgimiz vardı. kendisi de "evet bu kadar çok ortak yönümüz olmasına ben de şaşırdım" vs şeklinde söyledi.
işte kafasında biri varmış. daha öncek ilişkilerinde anlatamayacağı problemler yaşamış şu an için kimseye farklı gözle bakamıyorum dedi artık ne kadar doğru bilemiyorum.

RONALDINHO

80+ Silver
sen temkinli olmaya bak. kurt ovaya inip havaya pus çöktüğünde kurt değil kurda attığı adıma bile güvenmez.

Top Bottom