Neler Yeni

Kart bilgilerim calinmis olabilir mi?

Ahmet7752

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ahmet Çakır
merhaba bugun yemeksepeti den kapida kartla odemeli siparis verdim kurye geldi fakat pos cihazi yoktu telefondan bir uygulamadan kart bilgilerinizi girerek sistemden odeme yapabilirim dedi bende tamam dedim kart bilgilerimi girdi odeme yap dedi 3d secureyi verdim odeme basarili oldu fakat sonradan farkettim ki bu belki kartimi kaydetti veya bilgilerini fln kopyalamis olabilir boyle birsey olabilir mi?

Son düzenleme:

yerçileği

80+ Bronze
merhaba bugun yemeksepeti den kapida kartla odemeli siparis verdim kurye geldi fakat pos cihazi yoktu ama kart bilgilerinizi girerek sistemden odeme yapabilirim dedi bende tamam dedim kart bilgilerimi girdi odeme yap dedi 3d secureyi verdim odeme basarili oldu fakat sonradan farkettim ki bu belki kartimi kaydetti veya bilgilerini fln kopyalamis olabilir boyle birsey olabilir mi?
dediğin ödeme pos cihazlarının çoğunda var bende kullanıyorum mailorder deniliyor çalınmış olma ihtimali kuryeye bağlı yoksa güvenilir bir ödeme yöntemi

Ahmet7752

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ahmet Çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dediğin ödeme pos cihazlarının çoğunda var bende kullanıyorum mailorder deniliyor çalınmış olma ihtimali kuryeye bağlı yoksa güvenilir bir ödeme yöntemi
telefon üzerinden yapti ama telefondanda oluyor mu

merhaba bugun yemeksepeti den kapida kartla odemeli siparis verdim kurye geldi fakat pos cihazi yoktu am telefondan bir uygulamadan kart bilgilerinizi girerek sistemden odeme yapabilirim dedi bende tamam dedim kart bilgilerimi girdi odeme yap dedi 3d secureyi verdim odeme basarili oldu fakat sonradan farkettim ki bu belki kartimi kaydetti veya bilgilerini fln kopyalamis olabilir boyle birsey olabilir mi?
ne yoktu 🤨

Takahashi Ryosuke

80+ Bronze
kartını internet alışverişine kapat hiçbirşey olmaz tekrar alışveriş yaptığında yine açıp kapatırsın ki güvenli olan yol bu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,122
Üyeler
155,518
Son üye
yazar cizer
Top Bottom