Neler Yeni

Kas gelişimi için 1 günde cift antreman mantıklımı

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
mesala cumartesi sabahi omuz antremanim var persembe aksami tekrar calistirmak istiyorum haftada bir bölgeyi 3 kez gecmiycek.şekilde
Mesaj otomatik birleştirildi:

sağ , sol orantisizliğini nasil kapatirim
bar kullanarak yaptığın hareketlerin alternatifi olan dumbell kullanacağın hareketleri ekleyebilirsin.en iyisi full body antreman yap.haftada 3 gün her kasın çalışsın eğer fazla çalışma takıntın varsa.bana haftada 2 uyarma yetiyor şahsen.

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Selahattin darılmaz
bu sabah gögüs ve arka kol calstim akşamda omuz calismak istiyorum bir omuzun 3 bölgesini.
örneğin çaliştirilmis bir bölgeyi 24 veya 36 saat sonra tekrardan calistirmak kas gelişimi için mantıklımı.
zayif bölgelerimi bu şekilde kapatmayi düsünüyorum bilenler icin ne kadar mantiklidir bu durum
Vücudunu dinlendirmen lazım günede 1 kez antrenmana girmen daha iyi , vücut dinlenirken gelişir .
Ayriyeten önerim illa fazla çalışmak istiyorsan beraber çalışabilen bölgeleri yapabilirisin mesela göğüs gününde triceps ve biceps i ekleyebilirisin gibi gibi

erkansll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Erkan
bar kullanarak yaptığın hareketlerin alternatifi olan dumbell kullanacağın hareketleri ekleyebilirsin.en iyisi full body antreman yap.haftada 3 gün her kasın çalışsın eğer fazla çalışma takıntın varsa.bana haftada 2 uyarma yetiyor şahsen.
bench presi arttiramiyorum ona takildim hep 30 + 30 takıyorum 6 tekrari anca cikariyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vücudunu dinlendirmen lazım günede 1 kez antrenmana girmen daha iyi , vücut dinlenirken gelişir .
Ayriyeten önerim illa fazla çalışmak istiyorsan beraber çalışabilen bölgeleri yapabilirisin mesela göğüs gününde triceps ve biceps i ekleyebilirisin gibi gibi
güzel örnek tesekkurler reis

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Selahattin darılmaz
bench presi arttiramiyorum ona takildim hep 30 + 30 takıyorum 6 tekrari anca cikariyorum
Artması için kilo arttırmaya bak derim kilonu artıramıtorsa ''creatin'' arttırmanı öneririm ister kırmızı etten al isterde toz halinde

erkansll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Erkan
198 boy 125 kiloyum kac cr creatin almam lazim sizce
Artması için kilo arttırmaya bak derim kilonu artıramıtorsa ''creatin'' arttırmanı öneririm ister kırmızı etten al isterde toz halinde

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Selahattin darılmaz
198 boy 125 kiloyum kac cr creatin almam lazim sizce
Günlük klasik 5 gr alsan yeterli bence sonuçta yarışmaya çıkmıyacaksın , eğer dışardan alırsan yani toz içerek alırsan su içmeni arttır 3L nin üstüne çık yoksa böbrek ağrıları başlayabilir. Dipnot: creatin güç verdiği gibi erkeklik hormonlarınıda tetikler eğer ailenizde kellik var ise saçlarınız dökülebilir .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,922
Üyeler
140,725
Son üye
Lusifelo
Top Bottom