Neler Yeni

Kas yapmak istiyorum protein tozu onerisi

emiliano

80+ Bronze
Fiyat bandında haberi olmadığım için uygun f/p urun onerirmisiniz? Kilomu sağlık sebebimden dolayı veremiyorum bende kas yapmaya karar verdim mantiklimidir?
Anlık kilom 113
Boyum 1.82
Yas 16
hocam buradan destek alarak olacak bir iş değil bu olduğun yerden yada internet üzerinden online bir koç bulursan daha yararlı ve doğru olur çünkü şuan sıkıntılı durumdasın

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
selams
hocam buradan destek alarak olacak bir iş değil bu olduğun yerden yada internet üzerinden online bir koç bulursan daha yararlı ve doğru olur çünkü şuan sıkıntılı durumdasın
Biliyorum nereden yardim alabilirim

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Fiyat bandında haberi olmadığım için uygun f/p urun onerirmisiniz? Kilomu sağlık sebebimden dolayı veremiyorum bende kas yapmaya karar verdim mantiklimidir?
Anlık kilom 113
Boyum 1.82
Yas 16
Kasların belirgin olması için yağların olmaması gerekli ama bir yandan da onu akıldan çıkarmamak gerekir

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
selams
Kasların belirgin olması için yağların olmaması gerekli ama bir yandan da onu akıldan çıkarmamak gerekir
Amacim ilk kilo verip kas almak daha sonra ise yag seviyesini dusurup kas kutlemi artirmak

FloxY | Arda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Ahmet Arda Kıyavman
Hocam ben 14 yaşındayım 45 kilo ya varım ya yokum ben de kendimi geliştirmek istiyorum nasıl kilo alırım

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Serhan emre
Ne kadar vermem lazım spor ile hem kaslanarak hemde kilo kaybı yasayamazmiyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki bu programlara nereden bakabilirim çalışma hareketlerini mesela çok fazla sınav çekebilen biri değilim ama 25 e kadar mekik çekebilirim
Hocam sıkıntı da bu gibi şeyler en az 100 mekik çekebilecek duruma geldikten sonra kas yapmaya çalışın şuanda sizin için protein tozu en anlamsız supplement olacaktır kalori açığı oluşturarak kilo verin isterseniz yağ yakıcı da kullanabilirsiniz iyi akşamlar

Knk bende yaş 14 kila 40 yardım etsen?
İstersen sana yardım edebilirim mesaj atabilirsin istersen

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Asil
Hocam sıkıntı da bu gibi şeyler en az 100 mekik çekebilecek duruma geldikten sonra kas yapmaya çalışın şuanda sizin için protein tozu en anlamsız supplement olacaktır kalori açığı oluşturarak kilo verin isterseniz yağ yakıcı da kullanabilirsiniz iyi akşamlar

İstersen sana yardım edebilirim mesaj atabilirsin istersen
Knk 100 şınav 100 mekik 100 skuat çektim zamanları hatırlıyom ama hep aynı kasımda çıkmıyo

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
Sana önerim protein tozundan ziyade kardiyo ve 5x5 stronglifts kuvvet antrenmanı ile başla ufaktan kuvvet kazanıp yağları erit.

Top Bottom