Neler Yeni

Kasa fan konumlandırma

swtchvl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf Mirza Sözalmaz
Merhaba iyi akşamlar frisby fc9320g kasa kullanıyorum ön panel tamamıyla komple mesh 3 fan var önde 1 tane arkada egzoz fanı var yaz geliyor ve işlemcim de r5 5600 olduğu için daha çok ısınıyor ben kasamın öndeki en alt fanını söksem zaten en alttaki fanın hava üflediği yer harddisk yuvaları.. o fanı alıp işlemci fanının üst kısmında bulunan sıvı soğutucu yerine egzoz fanı olarak taksam iyi olur mu yani kısaca önde 2 fan içeri serin hava üflicek arkada ise 1 tane fan arkaya bir tane fan yukarı doğru sıcak havayı tahliye edecek yapmamı önerir misiniz?

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
dediğiniz değişim ile 5 6 derece fark etmesini beklemeyin hocam. 5600 işlemciye stok soğutucu yetmiyor maalesef. Onun yerine kule tipi soğutma alsanız daha mantıklı olur.

swtchvl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf Mirza Sözalmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dediğiniz değişim ile 5 6 derece fark etmesini beklemeyin hocam. 5600 işlemciye stok soğutucu yetmiyor maalesef. Onun yerine kule tipi soğutma alsanız daha mantıklı olur.
anladım teşekkür ederim aklımda o da vardı ama şu aralar maddi durumum pek elverişli değil ileri zamanlarda alacaksam deepcool ag400 düşünüyorum 220w ısı dağıtım gücü var o yeter mi peki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,012
Üyeler
140,746
Son üye
Muhammet yüksell
Top Bottom