Neler Yeni

Öneri Kasa fan takviye/değişim önerisi

bane

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Kağan
Merhaba VENTO VG11A kasa kullanıyorum

Kasanın üst kısmına 2 adet fan ararken bu ürün ile karşılaştım

Bu fanları alıp kasadaki fanların hepsini değiştirsem faydası olur mu yoksa bunun yerine üst kısma 2 adet fan almak mı daha mantıklı?
Tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkür ederim.

NespaY

80+ Silver
Merhaba VENTO VG11A kasa kullanıyorum

Kasanın üst kısmına 2 adet fan ararken bu ürün ile karşılaştım

Bu fanları alıp kasadaki fanların hepsini değiştirsem faydası olur mu yoksa bunun yerine üst kısma 2 adet fan almak mı daha mantıklı?
Tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkür ederim.
Kasadaki fanları değiştirmek yerine üst kısma 2 adet daha fan eklemek daha mantıklı olacaktır.

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Ahıskalı
Öncelikle şunu belirteyim; kasanın önündeki fanlar ile üstündeki ve arkasındaki fanların işlevi farklı. Öndeki fanlar kasa içerisinde hava akışı sağlayarak soğutucu işlevi görürken, üstündeki ve arkasındaki fanlar dışarıya doğru hava akışı sağlayarak içerideki sıcak havayı boşaltma görevi görür. Bu nedenle kasanın ön kısmından hava girişi sağlayarak soğutucu işlevi gören bazı fanlar aynı verimi kasanın üst ve arka kısmına takıldıklarında içerideki sıcak havayı boşaltma hususunda aynı verimi gösteremeyebilirler. Bu nedenle eğer kasa içerisine giren soğuk hava akımından memnunsanız sizin ihtiyacınız olan egzoz fanıdır. Buna göre ürün bakınız. Eğer RGB aramıyorsanız Arctic F12'ler bu iş için biçilmiş kaftan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
931,653
Üyeler
146,056
Son üye
fulc