Neler Yeni

Kasa Garantisi Gider mi?

EnterEmre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Kocaman
Herkese merhabalar. DA izleyenler bilir, Abdullah abi zamanında kasamodifiyem diye birini tanıtmıştı. Kasanın ön panellerini mesh yapan birisi. Kendisi ile konuştum kasam için, bana mesh ön panel yapıp göndereceğini onu da kendimdeki ön panelin camını yerinden çıkartıp mesh koymamı söyledi. Aklıma takılan bir soru var. Bu kasanın garantisinin gitmesine neden olur mu yada hazır sistem olduğu için diğer parçaların garantisi gider mi?
Kasa: Thermaltake Versa T25
İşlemci: R5 5500
Ekran Kartı: Asus Dual RTX 3060 12 GB

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,999
İsim
Turuncu Keskin
Herkese merhabalar. DA izleyenler bilir, Abdullah abi zamanında kasamodifiyem diye birini tanıtmıştı. Kasanın ön panellerini mesh yapan birisi. Kendisi ile konuştum kasam için, bana mesh ön panel yapıp göndereceğini onu da kendimdeki ön panelin camını yerinden çıkartıp mesh koymamı söyledi. Aklıma takılan bir soru var. Bu kasanın garantisinin gitmesine neden olur mu yada hazır sistem olduğu için diğer parçaların garantisi gider mi?
Hayır.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kasanın garantisi gider kalanına bir şey olmaz. Gerçi kasanın neresi bozulacak da garanti işine yarayacak o da ayrı konu 😀

EnterEmre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Kocaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Emin misiniz? Sonuçta camı çıkartıp mesh koyacağım, ya çift bant kullanacağım ya da silikon ile.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasanın garantisi gider kalanına bir şey olmaz. Gerçi kasanın neresi bozulacak da garanti işine yarayacak o da ayrı konu
Fanları ya da psu dahil değil mi kasaya?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Emin misiniz? Sonuçta camı çıkartıp mesh koyacağım, ya çift bant kullanacağım ya da silikon ile.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fanları ya da psu dahil değil mi kasaya?
Değil, kasanın ön paneli ile fanın bir alakası yok, PSU nun da öyle. Zaten onlar bozulursa sadece o parçaları gönderirsiniz kasa evde kalır.

EnterEmre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Kocaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım hocam teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri