Neler Yeni

Öneri Kasa için fan önerisi

MrDragos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batın Bayram İpek
Merhabalar arkadaşıma nzxt 510 flow kasa aldık fakat kasanın içi fazla iyi soğumuyor dedi bana biraz baktık işlemci 75 derece görüyor amd 5600 işlemci stok fan var hem sıvı soğutucu önerisi hemde kasaya fan önerisi verirseniz sevinirim asus aura sync destekli olursa güzel olur

Emirz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Emir Eski
Merhabalar arkadaşıma nzxt 510 flow kasa aldık fakat kasanın içi fazla iyi soğumuyor dedi bana biraz baktık işlemci 75 derece görüyor amd 5600 işlemci stok fan var hem sıvı soğutucu önerisi hemde kasaya fan önerisi verirseniz sevinirim asus aura sync destekli olursa güzel olur
Stok fan ile yük altında 75 derece ulaşıyorsa normal sayılır sıcaklıklar. Ryzen 5 5600 için bence sıvı soğutmaya çıkmaya gerek yok. Giriş seviye sıvı soğutma yerine kaliteli bir hava soğutma daha iyi performans verecektir diye düşünüyorum. ID-Cooling SE-234, Arctic Freezer 34, Cooler Master MA410P gibi soğutucular işini görecektir.

Bütçe belirtmemişsin o yüzden kasa için fan olarak da Corsair iCUE SP120, Silverstone Air Blazer 120R öneririm. Daha düşük fiyatlı düşünürsen RGB takıntısı yoksa Arctic P12, Noctua NF-P12 var. Arctic P12 özellikle egzos fan olarak daha iyi performans gösterecektir.

Top Bottom