Neler Yeni

Bilgisayarıma Kasa Önerisi

007emin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muhamme Emin
Merhaba, uzun zamandır kullandığım NZXT S340 kasamı değiştirmeye karar verdim. Bunun için bazı kasalara baktım. Hava akışı kadar görsel olarak da iyi gözükmesini istiyorum ancak okuduklarım kadarıyla bu ikisinin bir arada olması biraz zormuş. Şu anki kasamda NZXT X63 280mm sıvı soğutucu'da takılı (ön kısmında). Baktığım kasalar bunlar:
NZXT H7 Flow
NZXT H6 Flow
NZXT H Series H5 (2023) Flow Edition
Dragos North
Phanteks Eclipse G500
Lian Li O11 Dynamic Evo

Bunlar arasında NZXT H6 Flow gözüme bayağı güzel geliyor. H5 Flow'da fena gözükmüyor, özellikle ilk defa kasanın tabanında yatay bir şekilde fan monte edildiğini gördüm. Bunlar dışında önerdiğiniz kasa varsa yazarsanız sevinirim.

ThE LoSt

80+ Silver
Merhaba, uzun zamandır kullandığım NZXT S340 kasamı değiştirmeye karar verdim. Bunun için bazı kasalara baktım. Hava akışı kadar görsel olarak da iyi gözükmesini istiyorum ancak okuduklarım kadarıyla bu ikisinin bir arada olması biraz zormuş. Şu anki kasamda NZXT X63 280mm sıvı soğutucu'da takılı (ön kısmında). Baktığım kasalar bunlar:
NZXT H7 Flow
NZXT H6 Flow
NZXT H Series H5 (2023) Flow Edition
Dragos North
Phanteks Eclipse G500
Lian Li O11 Dynamic Evo

Bunlar arasında NZXT H6 Flow gözüme bayağı güzel geliyor. H5 Flow'da fena gözükmüyor, özellikle ilk defa kasanın tabanında yatay bir şekilde fan monte edildiğini gördüm. Bunlar dışında önerdiğiniz kasa varsa yazarsanız sevinirim.
NZXT ailesinden devam et h5 h7 flow herhangi birini alabilirsin.

Palo DAYI

80+ Silver
bence akvaryum kasalar gorunus olarak daha cok goze hıtab edıyor

007emin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muhamme Emin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
NZXT ailesinden devam et h5 h7 flow herhangi birini alabilirsin.
Bende NZXT'ten yanayım. Genel olarak ürünleri gözüme güzel geliyor. Özellik yazdıklarım arasından H6 Flow bayağı ilgimi çekiyor. Ancak hava akışı konusunda diğerleri arasından ne kadar iyi onu bilemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence akvaryum kasalar gorunus olarak daha cok goze hıtab edıyor
Aynen. Bende bu yüzden NZXT H6 Flow'dan yanayım ancak bu tarz ürünler(akvaryum tipi) hava akışı olarak H7 modelleri kadar iyi değil sanırım.

Palo DAYI

80+ Silver
Bende NZXT'ten yanayım. Genel olarak ürünleri gözüme güzel geliyor. Özellik yazdıklarım arasından H6 Flow bayağı ilgimi çekiyor. Ancak hava akışı konusunda diğerleri arasından ne kadar iyi onu bilemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen. Bende bu yüzden NZXT H6 Flow'dan yanayım ancak bu tarz ürünler(akvaryum tipi) hava akışı olarak H7 modelleri kadar iyi değil sanırım.
knk yandakı falnar capraz duruyo daha duz duran modeller war dragos modelı gıbı hava akısında sorun yatarmaz bence cunku ha yandan havayı dıdsarı cekmıs hada onden havayı ıcerı almıs zaten bu akvaryum tıpı modellere 3 yana 3 alta 3 te uste taksan efanase bısey cıkıyo ortaya

007emin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muhamme Emin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk yandakı falnar capraz duruyo daha duz duran modeller war dragos modelı gıbı hava akısında sorun yatarmaz bence cunku ha yandan havayı dıdsarı cekmıs hada onden havayı ıcerı almıs zaten bu akvaryum tıpı modellere 3 yana 3 alta 3 te uste taksan efanase bısey cıkıyo ortaya
Doğru, fanları etrafında monte ettiğinde gerçekten çok güzel gözüküyor. Hava akışı olarak zaten kötü olarak beklemiyorum ancak aynı fiyattan satılan H7 Flow'dan farkı var mıdır, varsa ne kadar fark ettiğini merak ediyordum. Umarım büyük bir fark yoktur

Palo DAYI

80+ Silver

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
794
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
gaming gecesinde siyahı indirimde.