Neler Yeni

Kasa içine extra fan takmak ve fan öneri

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Fatih Kıyak
Bütçe
600
Öncelikle merhaba herkese kasa da 4 fan mevcut Üçü ön tarafta diyeri egzon fan olarak kasa arkasında, ekran kartın alt tabanında fan takmam için alan mevcut 2 tane takmayı düşünüyorum tek sıkıntı yönleri kart göre mi bakmalı üflüyen kısım. bu ara da bulundum bölge aşırı sıcak bi yer bu yüzden 2 ci fan ihtiyaç duyuyorum.

oalaydn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Orhan Alaydın
Merhaba eğer egzoz olarak kullanmak istiyorsan içerdeki havayı dışarı atmak istiyorsan etiket tarafı nereye bakarsa oradan havayı atacaktır. Yani fanın ön tarafı karta bakmalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Fatih Kıyak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba eğer egzoz olarak kullanmak istiyorsan içerdeki havayı dışarı atmak istiyorsan etiket tarafı nereye bakarsa oradan havayı atacaktır. Yani fanın ön tarafı karta bakmalı
Evet egzo olarak kullanmak istiyorum sıcak havayı bi şekilde kart dan kurtarmam lazım öneriniz için teşekürler bu yöntemi kullanırım şimdi iş fan bakmakta :D

oalaydn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Orhan Alaydın
Evet egzo olarak kullanmak istiyorum sıcak havayı bi şekilde kart dan kurtarmam lazım öneriniz için teşekürler bu yöntemi kullanırım şimdi iş fan bakmakta :D
Benim kasamda da 2 egzos bulunuyor biri standart yerde biride üst taraf işlemcinin olduğu yerde.

Top Bottom