Neler Yeni

Kasa montajı için yardım eder misiniz?

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Batu
Bütçe
5
Arkadaşlar PSU 2. el almıştım vidaları göndermemiş gönderen arkadaş 4 tane akıllı vida eksik.
Anakartı montajladım rami ekran kartını taktım kule tipi işlemci soğutucusu var işlemcide sabah elimde olacak.
Onun dışında ssd var.
bunların montajını kendim yapamayacağımı düşünüyorum bilgisayarcıya götürsem ne kadar para isterler?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bios güncellemesi windows vs. kendim yapacağım flashı hazır sadece psu ve kablo montajı + kule tipi soğutma takacaklar

CptSpork

80+ Bronze
sana yakın olan çevredeki bilgisayarcılara bak googledan, en beğendiklerine fiyat sor.

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Batu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sana yakın olan çevredeki bilgisayarcılara bak googledan, en beğendiklerine fiyat sor.
google mapsten yorumlarına baktımda bazıları sağlamıda bozdu vs. diyor bi tık korkutuyorlar :D

Antalya merkezde bildiğiniz bilgisayarcı var mı?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,840
İsim
Emre siyah
aman bilgisayarci falan uğraşma tek tek youtubdan bak gerekirse boz ama bilgisayarcıyla uğraşma

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Batu
aman bilgisayarci falan uğraşma tek tek youtubdan bak gerekirse boz ama bilgisayarcıyla uğraşma
Kule tipi işlemci soğutucu vs. var onları yapamam ki birde MSI MAG FORGE 100R kasa Kablolama için özel bölge falan yapmışlar adam akıllı biri yapsın istiyorum ama güvenemiyorumda güvenilir bir yer lazım. PSU'yu kasaya falan vidalarım ben 4 tane vida alıp ama kule tipi soğutucu montajını yapamam

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,840
İsim
Emre siyah
Kule tipi işlemci soğutucu vs. var onları yapamam ki birde MSI MAG FORGE 100R kasa Kablolama için özel bölge falan yapmışlar adam akıllı biri yapsın istiyorum ama güvenemiyorumda güvenilir bir yer lazım. PSU'yu kasaya falan vidalarım ben 4 tane vida alıp ama kule tipi soğutucu montajını yapamam
her şeyin bir ilki vardir hocam boş yere bilgisayarcıyla uğraşmamanızı şiddetle öneririm

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Furkan Güven
hocam antalyada yasiyorum bende merkezde sakın o hataya düşmeyin cidden sağlamıda bozarlar ytden bakarak ağır ağır yapın bence

CptSpork

80+ Bronze
valla ben şanslıyım, sürekli götürdüğüm bilgisayarcı bi abi var. küçük bi dükkanı var dışardan bakıldığında pek güven vermiyor ama reisin elinden her iş geliyor. hp omen laptopumu da verdim tertemiz yaptı sorunsnuz sıkıntısız ısı sorunumu çözdü, geçenlerde anakart değişimi de yaptırdım b450 den b550'ye yükselttim. onu da sorunsuz hızlı ve ucuza yaptı. acaba ay sonunu nasıl çıkarıyor dükkan kirasını felan nası ödüyor merak etmiyor değilim :D size de böyle kral bi bilgisayarcı bulmak nasip olur umarım. kolay işler değil bi tane kule tipi soğutucu takmak için 8 saat uğraşmıştım.

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Batu
hocam antalyada yasiyorum bende merkezde sakın o hataya düşmeyin cidden sağlamıda bozarlar ytden bakarak ağır ağır yapın bence
Hocam bi baktımda cidden yapabileceğim iş değil Aytec bilgisayar var oraya götürüp başında beklemeyi planlıyorum

valla ben şanslıyım, sürekli götürdüğüm bilgisayarcı bi abi var. küçük bi dükkanı var dışardan bakıldığında pek güven vermiyor ama reisin elinden her iş geliyor. hp omen laptopumu da verdim tertemiz yaptı sorunsnuz sıkıntısız ısı sorunumu çözdü, geçenlerde anakart değişimi de yaptırdım b450 den b550'ye yükselttim. onu da sorunsuz hızlı ve ucuza yaptı. acaba ay sonunu nasıl çıkarıyor dükkan kirasını felan nası ödüyor merak etmiyor değilim :D size de böyle kral bi bilgisayarcı bulmak nasip olur umarım. kolay işler değil bi tane kule tipi soğutucu takmak için 8 saat uğraşmıştım.
Antalya'da beceriksiz çok turizm şehri malum diğer işlerde elleri yatkın değil :D

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,496
İsim
Cengiz
Arkadaşlar PSU 2. el almıştım vidaları göndermemiş gönderen arkadaş 4 tane akıllı vida eksik.
Anakartı montajladım rami ekran kartını taktım kule tipi işlemci soğutucusu var işlemcide sabah elimde olacak.
Onun dışında ssd var.
bunların montajını kendim yapamayacağımı düşünüyorum bilgisayarcıya götürsem ne kadar para isterler?

Bios güncellemesi windows vs. kendim yapacağım flashı hazır sadece psu ve kablo montajı + kule tipi soğutma takacaklar
benim burda suriyeli var beleş yaptı

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Batu

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,496
İsim
Cengiz

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Batu
bende hocam 24 saat pc başındayım
Aslında bende yaparım ama saatlerimi alır cidden minimum 2 saatimi alır kablolar için kelepçe vs. her şeyi göndermişler normalde sadece 4 adet vida almam gerek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,516
Üyeler
152,686
Son üye
Mehmetkatır22
Top Bottom