Neler Yeni

Kasadan Cızırtı Sesi Geliyor Neden?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet
Kasadan cızırtı sesi geliyor
Nereden geldiğini anlayamadım

Kasa Thermaltake s200tg
Zotac 4070 super
Belki ekran kartından geliyordur ses anlamadım nerden geldiğini oyundayken oluyor bu ses.

Sivi sogutma var arctic liquid freezer 2 240mm ama yukarıdan gelmiyor ondan olduğunu düşünmüyorum

Kasa Thermaltake s200tg
Zotac 4070 super
Belki ekran kartından geliyordur ses anlamadım nerden geldiğini oyundayken oluyor bu ses.
Muhtemelen power supplydan geliyordur ses bir sıkıntı oldugunu düşünmüyorum benim kasamdan da geliyodu diye hatırlıyorum

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar

Kasa Thermaltake s200tg
Zotac 4070 super

Sivi sogutma var arctic liquid freezer 2 240mm ama yukarıdan gelmiyor ondan olduğunu düşünmüyorum
Coil Whine sesi olabilir. PSU yada Ekran Kartından gelebilir. Performansa bir etkisi yoktur ama ses rahatsız edebilir şiddetine göre.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Muhtemelen power supplydan geliyordur ses bir sıkıntı oldugunu düşünmüyorum benim kasamdan da geliyodu diye hatırlıyorum
Hmm olabilir ama ses kasanın önünden geliyor gibi power supply en uzak şey sesin geldiği yere
Mesaj otomatik birleştirildi:

Coil Whine sesi olabilir. PSU yada Ekran Kartından gelebilir. Performansa bir etkisi yoktur ama ses rahatsız edebilir şiddetine göre
Anladım tesekkur ederim

Top Bottom