Neler Yeni

Kasadan gelen cızırtı sesi

rebelmoves

80+ Bronze
iyi akşamlar yakın zamanda sistem topladım ama oyuna girdiğimde kasadan bir cızırtı sesi geliyor. Ama özellikle bir oyuna ac syndicate. Zero down da 10-15 dakika takıldım ses yoktu ama syndicate a girince direkt bu ses gelmeye başlıyor. Video nasıl yükleyeceğim pek bilgim yok yardımcı olan olabilirse yükleceğim. Whine coil değil. öndeki kasadaki 4 fandan da değil kapattım hala ses devam ediyordu. Sıvı soğutmanın yada güç kaynağının olabilir.cooler master masterliquid ml240l su sıvı soğutmam corsair cv650 ise güç kaynağım. Bunlar olabilir mi yada başka bir sorun?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
onlarda bi sorun olsa bile sistem yüke bindiği zaman ses çıkarmaya başlar başka bir oyuna yönelik olmaz hocam

rebelmoves

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
syndicate de cıkarmıyordu belki cıkarıyordu ben geç fark ettim. zero dawn da takıldım aynı ses cıkmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

videoyu tam olarak nasıl paylaşabilirim

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
iyi akşamlar yakın zamanda sistem topladım ama oyuna girdiğimde kasadan bir cızırtı sesi geliyor. Ama özellikle bir oyuna ac syndicate. Zero down da 10-15 dakika takıldım ses yoktu ama syndicate a girince direkt bu ses gelmeye başlıyor. Video nasıl yükleyeceğim pek bilgim yok yardımcı olan olabilirse yükleceğim. Whine coil değil. öndeki kasadaki 4 fandan da değil kapattım hala ses devam ediyordu. Sıvı soğutmanın yada güç kaynağının olabilir.cooler master masterliquid ml240l su sıvı soğutmam corsair cv650 ise güç kaynağım. Bunlar olabilir mi yada başka bir sorun?
Psu dan geliyor olabilir dikkatli dinle eğer ondan geliyorsa buyuk ihtimalle coil whine sesi

Top Bottom