Neler Yeni

Kasam komple yanıp sönüyor ??

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sumru Avci
Yaklaşık 4-5 hafta önce kendim topladığım pc bu aralar arka arkaya hata vermeye başladı. Kasadaki tüm fanlar aynı anda yanıp sönüyor ve sonra normal haline dönüyor ama ekran gelmiyor ve bu olay 3-4 kere tekrarlanıyor.Ve bu hatanın sonrasında sadece işlemci fanının ledi 5 dk kadar çalışmıyor. 2 günde bir yapıyor böyle ve sonuncu olayda, ekran geldiğinde windows düzgün kurulmamış görünüyor dedi. yeniden başlattım. Başlattığımda Steam içinde yüklü oyunlarımdan birini silmişti ama denetim masasında var görünüyodu. Garip garip şeyler oluyor. Birde yanıp sönme sırasında anakartta 4 adet kırmızı ışık yanıp sönüyor.Konudan anlayan birileri varsa lütfen yardımcı olun. Hatayı verdiği sırada aldığım uyarı ekte.

Ekler

• WhatsApp Image 2020-08-04 at 19.38.55.jpeg
    WhatsApp Image 2020-08-04 at 19.38.55.jpeg
    78.1 KB · Hit: 51

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yaklaşık 4-5 hafta önce kendim topladığım PC bu aralar arka arkaya hata vermeye başladı. Kasadaki tüm fanlar aynı anda yanıp sönüyor ve sonra normal haline dönüyor ama ekran gelmiyor ve bu olay 3-4 kere tekrarlanıyor.Ve bu hatanın sonrasında sadece işlemci fanının ledi 5 dk kadar çalışmıyor. 2 günde bir yapıyor böyle ve sonuncu olayda, ekran geldiğinde windows düzgün kurulmamış görünüyor dedi. yeniden başlattım. Başlattığımda Steam içinde yüklü oyunlarımdan birini silmişti ama denetim masasında var görünüyodu. Garip garip şeyler oluyor. Konudan anlayan birileri varsa lütfen yardımcı olun. Hatayı verdiği sırada aldığım uyarı ekte.
Ekran da sinyal yok hatası varmı

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Top Bottom