Neler Yeni

kasama yeni ram ve diğer parça önerileri ?

heaveN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kadir Çağrı Güzen
Sistemim
RYZEN 5 3600
MSI B450M A PRO MAX OC 4133 MHZ
RTX 3060Tİ OC EDİTİON
8 GB TEAM T-FORCE RAM
ZALMAN Z3 PLUS
Oyunlarda yeteri kadar verim alamadığımı düşünüyorum şuan aktif olarak gta v rage rp oynuyorum ve zaman zaman fps dropları yediğim oluyor bundan dolayı daha iyi hava akışı olan kasa 2x8 ram düşünüyorum bunun yanında da ekran kartını ve işlemciyi oc yapmayı düşünüyorum yanında tabii ki işlemci soğutucusu da lazım olucaktır önerileri almak istiyor bütçe aman aman sorun değil ne çok dandik olsun ne de çok uçuk f/p ürünleri arıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,883
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Sistemim
RYZEN 5 3600
MSI B450M A PRO MAX OC 4133 MHZ
RTX 3060Tİ OC EDİTİON
8 GB TEAM T-FORCE RAM
ZALMAN Z3 PLUS
Oyunlarda yeteri kadar verim alamadığımı düşünüyorum şuan aktif olarak gta v rage rp oynuyorum ve zaman zaman fps dropları yediğim oluyor bundan dolayı daha iyi hava akışı olan kasa 2x8 ram düşünüyorum bunun yanında da ekran kartını ve işlemciyi oc yapmayı düşünüyorum yanında tabii ki işlemci soğutucusu da lazım olucaktır önerileri almak istiyor bütçe aman aman sorun değil ne çok dandik olsun ne de çok uçuk f/p ürünleri arıyorum
Ram 8gb mi .Fps droplarinin kaynağı ram

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Fahri
İ3 12100f alabilirsin darboğaz yapmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya fa r5 5500

Ya da*

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,443
İsim
Çağatay
Bütçeniz varsa işlemincinizi 5600 yapın ve 8 gb ram almalısınız. Oyunlarda performansınız artar ve darboğaz yaşamazsınız.

heaveN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kadir Çağrı Güzen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçeniz varsa işlemincinizi 5600 yapın ve 8 gb ram almalısınız. Oyunlarda performansınız artar ve darboğaz yaşamazsınız.
5600 ü ileri dönük düşünüyordum şuan başka ödemelerim var elimdeki ram i satıp 2x8 almayı düşünüyordum bu şekilde yapsam genede droplara çözüm olur mu

Yada bilgisayarı komple satıp İnceHesap tarzı sitelerden hazır sistem almak mı daha doğru olur?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,466
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
5600 ü ileri dönük düşünüyordum şuan başka ödemelerim var elimdeki ram i satıp 2x8 almayı düşünüyordum bu şekilde yapsam genede droplara çözüm olur mu
Evet bir bakıma çözüme ulaşırsınız gibi. 8 gb ram bana kalırsa işlemciden de öncelikli.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,443
İsim
Çağatay

Yada bilgisayarı komple satıp İnceHesap tarzı sitelerden hazır sistem almak mı daha doğru olur?
çözüm olur. Bazı droplar zaten oynadığın server ile alakalı oluyor. Bende fivem oyuncusuyum ordan biliyorum.

heaveN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kadir Çağrı Güzen
Normalde kullanmış olduğum RAM

Team T-Force Vulcan Z Red 8GB (1x8GB) 3200MHz CL16 Gaming Ram DDR4 (TLZRD48G3200HC16C01

Bu stokta bulunmadığı için 2*8 bir şey almayı düşünüyorum önerebileceğiniz marka varmıdır ?

çözüm olur. Bazı droplar zaten oynadığın server ile alakalı oluyor. Bende fivem oyuncusuyum ordan biliyorum.
Sence şuanki kasaya bu kadar yatırım yapmak yerine satıp şu tarz hazır kasa almak daha mantık lı mı olur?

Son düzenleme:
Top Bottom