Neler Yeni

Kasamı temizlesem sıcaklık değerleri düşer mi

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Gorkem Yavuz
fanları açamam ön fan kısmı var hatta fotorafınıda atayım evde batar
Knk fanları açmıcan ki. Ön tarafı aççan kurutma makinesi tutcan takcan. Üst tarafta varsa toz filtresi çıkar onu kurutma makinesi ile tut temizle. Fanların kanatlarını önlü arkalı ve fan yuvasını da kulak pamuğu ile veya tek parmağına taktırıp mikrofiber sarı bezle sil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kral benim de 1.5 yıl oldu tozları nasıl temizlerim bilemiyorum hava üfleyen bir şeyde yok evde :D tozdan ekran kartını jelatini kalktı :d
Getirin ben temizleyim 100tl ye valla bak😂😂 hiç bişey. Bakın öğrenin temizlemesini.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Emre
Knk fanları açmıcan ki. Ön tarafı aççan kurutma makinesi tutcan takcan. Üst tarafta varsa toz filtresi çıkar onu kurutma makinesi ile tut temizle. Fanların kanatlarını önlü arkalı ve fan yuvasını da kulak pamuğu ile veya tek parmağına taktırıp mikrofiber sarı bezle sil.

Getirin ben temizleyim 100tl ye valla bak😂😂 hiç bişey. Bakın öğrenin temizlemesini.
vallaha geçen sene denedim kırıyodum az kalsın denemem bir daha

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Gorkem Yavuz

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Erdoğan Aktaş

knk aynı şehirde olsak çok iyi olur oturduğum yerde teknik servis felan yok merdiven altı 2-3 yer var güvenemezsin :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Emre
😐🤨eeeeh ben tp atcam temizlicem şimdi🤣

Verirsen net cafeciye başında dur. Nolur nolmaz bu devirde kimseye güvenmicen. Ve alt tarafı temizlik içinde 350tl ne bileyim.
tanıdık ya iç dış temizleticem işlemci soğtuucusu felanda var oda tozlu hiç sökmeye uğraşmıcam ya

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Gorkem Yavuz
knk aynı şehirde olsak çok iyi olur oturduğum yerde teknik servis felan yok merdiven altı 2-3 yer var güvenemezsin :D
Eyvah hocam aman aman kendin halletmeye bak.

tanıdık ya iç dış temizleticem işlemci soğtuucusu felanda var oda tozlu hiç sökmeye uğraşmıcam ya
İşlemci soğutucu fena toz tutuyor yaw. Tanıdıksa iyi o zaman.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Erdoğan Aktaş
Eyvah hocam aman aman kendin halletmeye bak.

İşlemci soğutucu fena toz tutuyor yaw. Tanıdıksa iyi o zaman.
NASIL yapabilirim temizlik mesela fanlar toz parmağım girmiyor silemiyorum heryeri toz kasanın usta :D

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Gorkem Yavuz
NASIL yapabilirim temizlik mesela fanlar toz parmağım girmiyor silemiyorum heryeri toz kasanın usta :D
Knk uzun uzun 2 tane yazdım mor-eflatun profilli arkadaşa. Okursan aklında hiç soru kalmaz. Bulamazsan yazarım yine sorun değil.

@Erdox bu 1. Si

Kendin temizlersin ne var. Al eline pembe/sarı veya mavi mikrofiber bezi, al yanına 3-4 peçete, 4 tane kulak pamuğu. Kendini toprakla yani evde çıplak ayakla yürü sonra bağdaş kur ellerini tahtaya vur parmak uçlarında. Sonra güç kaynağından tuş ile tüm gücü kes bilgisayara gideni. Sonra aç camı başla temizliğe. Ama ne çok fazla aban parçalara ne de böyle çok anakartın yakınına girme silerken yani herhangi temas olmasın. Kasa toz filtrelerini de çıkar saç kurutma makinesini normal ısıya al onlara üflet temizle. Tak sonra mis gibi.
@Erdox bu da 2. Si

Top Bottom