Neler Yeni

KASANİN ARKASİ KAPANMİYO

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Bugün sistemimdeki ekran kartını cikariyim derken ekran kartının vidası psu kısmına düştü onu ordan çıkarmak için de kasanın arkasını açtım kablolama olan yeri yani vidayı buldum çıkardım ama şimdi kablolardan dolayı arkası tam KAPANMİYO kasanın ön fanlarının olduğu taraftaki kisim biraz açık kaldı oraya tozlanma yapar mı sabahtan beri deniyorum olmuyo kablolardan bir tanesi var sıkışıyo kapanmasına izin vermiyo tozlanma yapmazsa kablolara böyle kullanicam

yorumsizdeTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Bugün sistemimdeki ekran kartını cikariyim derken ekran kartının vidası psu kısmına düştü onu ordan çıkarmak için de kasanın arkasını açtım kablolama olan yeri yani vidayı buldum çıkardım ama şimdi kablolardan dolayı arkası tam KAPANMİYO kasanın ön fanlarının olduğu taraftaki kisim biraz açık kaldı oraya tozlanma yapar mı sabahtan beri deniyorum olmuyo kablolardan bir tanesi var sıkışıyo kapanmasına izin vermiyo tozlanma yapmazsa kablolara böyle kullanicam
Çok tozlanma yapar hocam

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

yorumsizdeTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Temperli camın olduguyer tozlanma yapar da benim bahsettiğim kasanın diğer tarafı anakartin arkası yani zaten o tarafta sistem bileşeni yok nolucak ki
Hocam özelikle kablolar çok toz tutuyor

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Hocam özelikle kablolar çok toz tutuyor
Diyelim ki kablolar toz tuttu nolucak ki bir zararı olucagini düşünmüyorum fanlar toxlanmadigi sürece çünkü zaten hiç bir bileşene erişim yok ordan

yorumsizdeTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Diyelim ki kablolar toz tuttu nolucak ki bir zararı olucagini düşünmüyorum fanlar toxlanmadigi sürece çünkü zaten hiç bir bileşene erişim yok ordan
Tozlanma yapmassa yazmışsiniz hocam karar vermişsiniz zaten böyle kullanmaya tekrar sormanız biraz saçma

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Tozlanma yapmassa yazmışsiniz hocam karar vermişsiniz zaten böyle kullanmaya tekrar sormanız biraz saçma
Hayır yani soruyorum sadece yanlış anlama o kablolar toz tutsa bile bileşenlere bir şey olmaz diye düşünüyorum yanlış mıyım diye soruyorum az sonra biraz daha deniyocem zaten

yorumsizdeTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Hayır yani soruyorum sadece yanlış anlama o kablolar toz tutsa bile bileşenlere bir şey olmaz diye düşünüyorum yanlış mıyım diye soruyorum az sonra biraz daha deniyocem zaten
Hiçbir problem olmaz merak etmeyin ama dediğim gibi onuda günlük temizlerseniz 1 kere bezle geçin tamam çok sorun etmeyin

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Hiçbir problem olmaz merak etmeyin ama dediğim gibi onuda günlük temizlerseniz 1 kere bezle geçin tamam çok sorun etmeyin
Tamam saol denerim biraz daha olmazsa kullanicam böyle kaç saattir o kabloyla uğraşıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,691
Üyeler
155,149
Son üye
İsmaile
Top Bottom