Neler Yeni

KASANIN FANLARININ DÖNMEME SORUNU

Rotaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hızır Murat Şahin
Merhabalar, kasanın önünde bulunan 3 adet fandan sadece ortadaki veya aşağıdaki dönüyor. Aylardır çözemedim bu sorunu, ya 2 fan yada tek fan çalışıyor hepsinin çalışması için ne yapmam lazım? Ve egzoz fanıda bazen dönmüyor ben elimle çevirdikten bir müddet sonra kendisi dönmeye başlıyor. Fakat ön fanlar öyle değil kendi kafalarına göre hareket ediyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Caner
Merhabalar, kasanın önünde bulunan 3 adet fandan sadece ortadaki veya aşağıdaki dönüyor. Aylardır çözemedim bu sorunu, ya 2 fan yada tek fan çalışıyor hepsinin çalışması için ne yapmam lazım? Ve egzoz fanıda bazen dönmüyor ben elimle çevirdikten bir müddet sonra kendisi dönmeye başlıyor. Fakat ön fanlar öyle değil kendi kafalarına göre hareket ediyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim.
Görünüşe göre fanlar arızanlanmış olmasın ?

1dodooo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Barış Doğukan Güven
Kasanın muhtemelen bir fanlar için kontrolcü vardır arka tarafında, bu kontrolcüye psudan bağladığın kabloyu kontrol edebilirsin, kolay çıkıyor sallanmalarda. Anakart üzerindeki bağlantılarını kontrol edebilirsin. Başka aklıma pek gelen bir şey yok.

Rotaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hızır Murat Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
reis psu'dan gelen kablolar demirden bi bölmenin içine gizlenmiş nasıl çıkarabilirimki orayı

Top Bottom