Neler Yeni

KASAYA EKSTRA FAN DELİĞİ AÇMAK

Ardanizz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Arda Fidan
Beyler Benim Eski Bir Kasam Var Ve 3 Tane Fanım Var Bi Baktım Kasaya Sadece İki Tane Fan Girişi Var Ve 1 Tanesı Dolu Aman Tanrım Didim Sonra 1 Ay Sonra Yani Bugün Tam Kasayı Modlıycakken Aklıma Müq Bir Fikir Geldi Dedimki İçimden Kasaya Fan Deliği Açabilirmiyim Açarsam Ne Olur Youtubeye Baktım Googleye Baktım Yok Sonunda Burayı Buldum Kasaya Fan Deliği Açabilirmiyim Açamassam Kalan 2 Fanı Nerde Kullanabilirim ?

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Açarsın neden olmasın ama emek gerektirir biraz.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Emek verirseniz 5 tane fan slotu bile açarsınız ama kasayı delince garantisi gidermi bilmiyorum.

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Fan vidaları deliği için bir şablon kullanmanı tavsiye ederim. İşini kolaylaştırır ve garanti hale getirir.
Şablon hazırlamak için Fanı bir kağıdın üzerine koyup vida deliklerinden işaretleyin. Sonra bu şablonu kasanın üzerine yapıştırıp işaretlediğiniz delikleri uygun boyutta delin. Fanı montajlamayı kolaylaştırır.

Ardanizz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Arda Fidan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fan vidaları deliği için bir şablon kullanmanı tavsiye ederim. İşini kolaylaştırır ve garanti hale getirir.
Şablon hazırlamak için Fanı bir kağıdın üzerine koyup vida deliklerinden işaretleyin. Sonra bu şablonu kasanın üzerine yapıştırıp işaretlediğiniz delikleri uygun boyutta delin. Fanı montajlamayı kolaylaştırır.
saolun tavsiyeniz için

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,255
İsim
Evren avcı
yapabilirsin reis. zamanında tahdatan sıvı soğutma destekli kasa yapma fikri geçmişti. aklımda tasarlamıştım bile. yapman gereken fana uygun vida deliği açmak matkapla delmek fanın fanın geleceği yere de daha ince matkaapla birçok delik açarak hava akışı sağlayabilirsin

Urthemiel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Alperen
Yanlış yere açarsan takacağın fan daha kötü bir hava akışı sağlayabilir.

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
4.5mm matkap ucuyla delip fan takabilirsiniz

Top Bottom