Neler Yeni

Kasık ve testis ağrısı / sızısı

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,591
İsim
Bilal Tepe
Arkadaşlar hepinize merhaba. 2 haftadır muzdarip olduğum bir konu var. Genelde Testis bölgesinde olmak üzere genel olarak çok hafif bir ağrı var. Aslında ağrı bile sayılmaz. Rahatsız etme durumu oluyor. Bazı günler çok nadir olan bu sızı bazı günler saatler sürebiliyor. Randevu aldım yarın için lakin varikosel olmaktan korktuğum için böyle bir konu açmak istedim. Gerçi varikosel için hiç bir belirti yok. (Damar genişlemesi vs.) Yorumlarınızı bekliyorum sizce bu ne olabilir?
Genelde bu ağrı ve sızı spermin kanalda ölmesi sonucu oluşur sperm dışarı çıkamadığı için kanalda ölür ve bu ağrı olur haricinde büyük ihtimal iltihap var kanallarda antibiyotik ile geçecektir diye düşünüyorum

yusuftheayay

80+ Bronze
Arkadaşlar hepinize merhaba. 2 haftadır muzdarip olduğum bir konu var. Genelde Testis bölgesinde olmak üzere genel olarak çok hafif bir ağrı var. Aslında ağrı bile sayılmaz. Rahatsız etme durumu oluyor. Bazı günler çok nadir olan bu sızı bazı günler saatler sürebiliyor. Randevu aldım yarın için lakin varikosel olmaktan korktuğum için böyle bir konu açmak istedim. Gerçi varikosel için hiç bir belirti yok. (Damar genişlemesi vs.) Yorumlarınızı bekliyorum sizce bu ne olabilir?
Göbek deliğinden başlayıp aşağı kadar bir damar boyu sızımı?

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Uzun süre ejakule olmadıysan da bu tarz kasık ağrıları olabiliyor. Masturbasyon yoluyla ya da cinsel ilişki yoluyla ejakule olmayı deneyebilirsiniz. Yine de bir sağlık uzmanına görünmekte fayda var.

Baroni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Volkan Demirhand
Sırtıma vuran ağrı yok , testis üzerinde solucanımsı kitle veya gözüken damar yok , testise dokununca ağrı yok , büyüklük durumu ise boyları eşit. Üzerine veya yan yattığım zaman ortaya çıkan genelde çok hafif bir ağrı var. Ayağa kalkınca veya dokununca geçiyor anlamadım.
Aynı şekilde batma tarzında genelde yatarken ve oturunca hafif bi ağrı oluyor ama ayakta sıkıntı yok ben de doktora görünmeyi düşünüyorum senin durumun nasıl şu anda dostum

Son düzenleme:

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Testste sisme varmı o baya ağrı yapar epididimis in hastalanmasiyla iltahaplanmasiyla oluyor dubdiye hatırlıyorum öyle bişey de olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,772
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1
Top Bottom