Neler Yeni

Kasım indirimlerinde hazır sistem mi tek tek toplamak mı?

Kerzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Sadıkoğlu
Arkadaşlar merhaba,

Kasım indirimlerinde pc almayı düşünüyorum ve biraz spesifik isteklerim var. 7800x3d, 4070 super yada 4070 ti super(ekran kartı olabilirse beyaz), kasa olarak nzxt h6 airflow beyaz, ramler 6000mhz cl 30-32, anakart kaliteli bir b serisi gibi isteklerim var. Kısaca donanım arşivi, pc hocası, modart, vok gibi kanallar sizce böyle premium parçalardan oluşan beyaz bir sistem çıkarırlar mı? Kasım sonuna kadar videoları beklemeli miyim? Yoksa tek tek parçaları takip edip indirime girdiklerinde kasım başından itibaren yapıştırmalı mıyım?

İyi günler

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs
Beyaz sistem çıkartıcaklarını sanmam(belli de olmaz, kimse de emin olamaz). Kasım ayı itibari ile gün gün araştırma yaparak indirim kovalıyabilirsin. Hatta şimdiden alacağın parçaları belirleyip planlı ilerliyebilirsin.

IPerseus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
KAAN
Arkadaşlar merhaba,

Kasım indirimlerinde pc almayı düşünüyorum ve biraz spesifik isteklerim var. 7800x3d, 4070 super yada 4070 ti super(ekran kartı olabilirse beyaz), kasa olarak nzxt h6 airflow beyaz, ramler 6000mhz cl 30-32, anakart kaliteli bir b serisi gibi isteklerim var. Kısaca donanım arşivi, pc hocası, modart, vok gibi kanallar sizce böyle premium parçalardan oluşan beyaz bir sistem çıkarırlar mı? Kasım sonuna kadar videoları beklemeli miyim? Yoksa tek tek parçaları takip edip indirime girdiklerinde kasım başından itibaren yapıştırmalı mıyım?

İyi günler
Cuma gecelerinde indirime girenleri yapıştır bence

asko56

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba,

İyi günler
Kasım indirimi diye bir şey yok dostum öyle bir fiyat şişiriyorlar geçen ay niye almadım diye kafayı yiyorsun türkiyede bekleme zamanı degil doviz baskılanıyor iken ne alırsan kar mantıgı ile bakıp tl olan paranı mala baglayıp geçeceksin

Top Bottom