Neler Yeni

KASIM’DA “GERÇEK” İNDİRİM PAYLAŞAN FAVORİ ÜYENİZ KİM?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Reisin umrunda değil sanırım olsaydı çoktan açıklanırdı kaç ay oldu hala tık yok bunu yazdım diye gene azar yerim çünkü haksızım nede olsa :( ama haklıyım :)
Hocam boş verin ya, yani siz bunu bir ödül için yapmıyordunuz, yanlış mıyım? Hayatınızda değişen bir şey de olmadı.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,955
İsim
Abdullah Aydoğdu
Ben size kulaklık vereyim boş indirim konuları açmayın artık.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Hocam cezamı vereceksiniz bence hakkınız :D Ocağımıza incir ağacı dikti bu arkadaşlar :D

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hala belirlenmedi mi ya? Sonucu merak ediyorum.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Boşverin takmayın fazla şu meseleyi bence, verecek olsalar zaten mart ayını bulmazdı diye düşünüyorum.
Meseleyi takmıyorum hocam saldım / ama böyle konu açılıp olurda ben kazanırsam forumun hatıra hediyesi vs olur diye ümitlenmistim hatıra şeyleri severim ama herhangi bir açıklama yapılmaması vs hoş olmadı pek işin doğrusu

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT

NZXT

80+ Bronze
Belki unutmuştur diyeceğim de geçen @𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬 'a kızmıştı. Ama Abdullah Abi de çok fazla uzattı yani.
Bilmiyorum olayı tam olarak, fakat marta kadar bekleyip kazanan ben olsaydım ( ki ihtimali yok ) almazdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Meseleyi takmıyorum hocam saldım / ama böyle konu açılıp olurda ben kazanırsam forumun hatıra hediyesi vs olur diye ümitlenmistim hatıra şeyleri severim ama herhangi bir açıklama yapılmaması vs hoş olmadı pek işin doğrusu
Haklısınız.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bilmiyorum olayı tam olarak, fakat marta kadar bekleyip kazanan ben olsaydım ( ki ihtimali yok ) almazdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haklısınız.
Abdullah Abi demiş ki: "Her etiket attığında 1 hafta ekleyeceğim..." yazmış. Ben saydım. Tam 6 kere etiket atmış. 6 hafta sonra açıklamada hiç açıklamaz.

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT
Top Bottom