Neler Yeni

KASIM’DA “GERÇEK” İNDİRİM PAYLAŞAN FAVORİ ÜYENİZ KİM?

Bilmiyorum olayı tam olarak, fakat marta kadar bekleyip kazanan ben olsaydım ( ki ihtimali yok ) almazdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haklısınız.
Bunu dile sürekli getiriyoruz gibi olunca lafı işiten biz oluyoruz halihazırda konuda ne zaman açıklanacağı vs belli ama maalesef açıklanmadı

Abdullah Abi demiş ki: "Her etiket attığında 1 hafta ekleyeceğim..." yazmış. Ben saydım. Tam 6 kere etiket atmış. 6 hafta sonra açıklamada hiç açıklamaz.
Etiket vs tamamen unutmuştur diye çünkü benim gibi birçok kişi etiketliyor keza ilk 1 hafta doldu etiketten gene açıklanmadı :)

NZXT

80+ Bronze
Bunu dile sürekli getiriyoruz gibi olunca lafı işiten biz oluyoruz halihazırda konuda ne zaman açıklanacağı vs belli ama maalesef açıklanmadı
Doğru, çekilişin açıklanacağı tarihte açıklanması lazım. Galiba en çok etiketi siz almışsınız size çıkar herhalde. Takma usta kafana, haklısın sen. Fakat neden bu kadar uzatıldı tarihi bilmiyorum, böyle bir forumdan beklemezdim doğrusu.

Doğru, çekilişin açıklanacağı tarihte açıklanması lazım. Galiba en çok etiketi siz almışsınız size çıkar herhalde. Takma usta kafana, haklısın sen. Fakat neden bu kadar uzatıldı tarihi bilmiyorum, böyle bir forumdan beklemezdim doğrusu.
Halihazırda bende beklemezdim bukadar uzayacagını çünkü bu tarz durumlara dikkat ediyor reis

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Draq123

Etiket vs tamamen unutmuştur diye çünkü benim gibi birçok kişi etiketliyor keza ilk 1 hafta doldu etiketten gene açıklanmadı :)
Hediye gelmedi diye indirim paylaşmayıda kestin galiba haklı isyan 😃

Hediye gelmedi diye indirim paylaşmayıda kestin galiba haklı isyan 😃
Onunla alakası yok hocam çok toxic bı kitle var ben çoktandır rahatsizdim bu kitleden halihazırda forumda katı kural vs olmayinca cirit atıyorlar bundan dolayı saldım yıllardır indirim konusu paylaştim hepsi forumdaki dostlar daha iyi fiyatta alsın diye örnek Amazon ilk 6 aylık freee üyelik gibi ilk konu bendendi devamını arkadaşlar getirdi ve dahası

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap