Neler Yeni

KASIM’DA “GERÇEK” İNDİRİM PAYLAŞAN FAVORİ ÜYENİZ KİM?

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,556
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Bak bakalım. Zam konusu atarsan kafanı kırarım(!) :d
Screenshot_20240315_150030_Samsung Internet.jpg

Bunları buldum hocam 1 tane daha var üstte

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
@Ckribrahim @MuratTheFounderOfGariban @Jon Snow
Mesaj otomatik birleştirildi:

@GirayHan
Eyw desteğin için ama Kasım ayı içindeki harici sanırım kabul edilmiyor fakat hala açıklanmadı @Abdullah Hacıgül

@Mehmet Yılmaz hocam konuyu wp'den vs iletsenmi :) yanlış anlama ama diğer konulara baktım sadece bu konuda böyle bir açıklanmama durumu var halihazırda foruma yararı olani vs ödüllendiriyorsunuz öncelik sanırım senin kararın vs diğer x modlarını kararı ile oluyor ama sanırım bu konudada herhangi bir etkileşim yok

GirayHan

80+ Gold
bazı arkadaşlar etiketlemese beni unutmuştum çoktan bu konuyu.

beyler konuyu baştan sona okudum yönetimi ve @Abdullah Hacıgül üstad'ı bu kadar sıkıştırmaya gerek yok diye düşünüyorum. yönetim hediye vb konusunda açıklama yapmış olabilir. bu durumu uzatmak istemiş olabilirler detaylı analiz yapmak istiyor olabilirler yada etkinliği iptal etmek istiyor yada iptal etmişte olabilirler. gereken ne ise kendileri yaparlar ama olumlu ama olumsuz devamlı şahısları etiketleyerek rahatsızlık vermenin hoş olmadığı kanaatindeyim ki zaten etkinliği iptal etmiş olsalar bu konu çoktan kilitlenirdi.

Kişisel yorumumdur; Forum ve yönetiminin yoğun çalıştığını tahmin ediyorum olumlu yada olumsuz zaten bi süre sonra kendileri gerekli açıklamayı yapacaktır. ek olarak hediyenin vb benim nezdimde hiç bir önemi yok ufak bir tebrik forumda insanlara yetmeli bence.

bazı arkadaşlar etiketlemese beni unutmuştum çoktan bu konuyu.

beyler konuyu baştan sona okudum yönetimi ve @Abdullah Hacıgül üstad'ı bu kadar sıkıştırmaya gerek yok diye düşünüyorum. yönetim hediye vb konusunda açıklama yapmış olabilir. bu durumu uzatmak istemiş olabilirler detaylı analiz yapmak istiyor olabilirler yada etkinliği iptal etmek istiyor yada iptal etmişte olabilirler. gereken ne ise kendileri yaparlar ama olumlu ama olumsuz devamlı şahısları etiketleyerek rahatsızlık vermenin hoş olmadığı kanaatindeyim ki zaten etkinliği iptal etmiş olsalar bu konu çoktan kilitlenirdi.

Kişisel yorumumdur; Forum ve yönetiminin yoğun çalıştığını tahmin ediyorum olumlu yada olumsuz zaten bi süre sonra kendileri gerekli açıklamayı yapacaktır. ek olarak hediyenin vb benim nezdimde hiç bir önemi yok ufak bir tebrik forumda insanlara yetmeli bence.
Devamlı rahatsız verme konusunda sende hak verirsinki açılan konuda her şey detaylı belirtilmiş fakat açıklama olmadı bende herhangi bir olumsuz durum varmi tarzı etiketler attım evet abartmış olabilirim fakat cevabı öğrenmek doğal hakkım diye düşünüyorum? Aradan epeyce zaman geçti çünkü halihazırda açtığım konuda reis belirtti hafta sonu değerlendirip açıklicam diye bakalım hayırlısı artık diyorum (sunuda soyliyim reisi eleştiriyor gibi olabilirim ama sevdiğimden hiçbir zaman kötü bir şey söylemedim söylememde yigidi öldür hakkını yeme diye bir. Söz var) adam yapıyor işini bazen yaptığı işte eleştiriliyor ben doğal karşılıyorum bu durumu çünkü her kitleyi memnun edemezsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,418
Üyeler
150,282
Son üye
Tossky
Top Bottom