Neler Yeni

Modding Katılımsız Free ücretsiz programlar arşivim 2022

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
wps'in kendisi silinmiyor üstad revo ile de normalde de denedim yine olmadı programı kaldıramıyorum .
Sistemi geri yükleme yapabilirsiniz. Wps ile ilgili bir durumsa eğer sitesine geliştirici ekiplerine raporlayabilirsinizde. Böyle bir seçenekte mevcut. Yüklenipte kaldırılmayan programlar için hibit programını öneririm. Revo eskisi gibi değil reklam çöplüğü oldu.
Hibit için> http://www.hibitsoft.ir/

Gordiac

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
Ramazan KOLDAŞ
Sistemi geri yükleme yapabilirsiniz. Wps ile ilgili bir durumsa eğer sitesine geliştirici ekiplerine raporlayabilirsinizde. Böyle bir seçenekte mevcut. Yüklenipte kaldırılmayan programlar için hibit programını öneririm. Revo eskisi gibi değil reklam çöplüğü oldu.
Hibit için> http://www.hibitsoft.ir/

sağol hibrit kaldırdı revo ile kaç kez dendim olmamıştı

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
sağol hibrit kaldırdı revo ile kaç kez dendim olmamıştı
Hibit bizim geliştirdiğimiz bir uygulama. Çevirilerinde yardım etmiştim. Revo uninstaller eski sürümleri daha güzel şimdikilerde reklam vs. ekleniyor eskisi gibi değil.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Güncellenme tarihi: 16 EKİM 2021 | Konuya eklenen Internet Download Manager 6.39 Build 3

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Burak
Katılımsız Free ücretsiz programlar arşivim 2021
Kendim için hazırladığım otomatik sisteme kurulabilen silent installer katılımsız sessiz kurulum programlardır. Kurulumlar da herhangi bir müdahale gerektirmeden sisteminize çift tıkla kurabileceğiniz özel yapılandırılmış uygulamalardan ibarettir.

0ufU0E.png

Cloudmail.RU sitesine upload edilmiştir. İndirme linki
Alttaki linkten tüm arşive erişebilirsiniz.

https://cloud.mail.ru/public/Pvcp/XfF9bUUEj

Uygulamalar işletim sistemi platformu: Windows 11/10/8.1-8/7 32/64 bit.

[ Güncelleme tarihi: 16 EKİM 2021 ]
Arşiv içi en son güncellenen uygulamalar listesi:

Internet Download Manager 6.39 Build 3 Final

https://cloud.mail.ru/public/L8i9/ddejhbLw5
Internet dünyasında en çok kullanılan dosya indirme uygulamasının final sürümüdür.

Açıklamalarım:
Uygulama kurulumlarında genel olarak kurulum sürecinde herhangi bir müdahaleye gerek yoktur. Önceden belirlenmiş ve tanımlanmış olan kurulum parametreleriyle programlar sistemlere rahat hızlı ve akıcı şekilde kurulum yapar. İndirilen uygulamaya sağ tıklanarak "Yönetici olarak çalıştır" seçeneğiyle kurulum yapılmalıdır.

Uygulamalar üzerinde tanımlanmış olan veya kullanılan bazı yöntemler hassas antivirüs programlarının uyarı vermesine neden olabilir. Böyle bir durumda geçici askıya alarak kurulum yapılması önerilir. Daha sonra antivirüs programlarınızı aktif edebilirsiniz. Tüm uygulamalar sorunsuzluğu anlaşılana kadar tarafımdan sıfır sistemlerde sanal ve real sistemlerde, testleri yapılmıştır.

( Copyright - 2021 )
Eline sağlık.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Uygulamalar güncellendi konuya eklenmiştir. Güncellenme tarihi: 17 EKİM 2021
Bilgilerinize sunulur saygılarımla.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Güncellendi 20 ekim 2021

Omeraslan93

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
730
İsim
Ömer Aslan
Rez yararlı konu

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Güncellendi 21 ekim 2021

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Katılımsız free programlar arşivi güncellendi. | Update 22 Ekim 2021

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Güncellendi 23 ekim 2021
IDM 6.39 build 7 | Windows 11 Yamicsoft performans aracı eklendi.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Güncellendi !
Eset Endpoint Antivirus - Eset Endpoint Security 8.1.2037.2 Final Multilanguage + Türkçe

Top Bottom