Neler Yeni

Kedi mama kabına kaka yaptı ???

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kediyi dışarıda besliyoruz. Kullanmadığımız tabağı kedinin mamasını koyup veriyoruz. Dün akşama doğru mamasını yeniledik. Neyse hızlı geçiyorum. Ben bu sabah kediye bakayım diye aşağıya indim. Tabakta kaka vardı. Önce anlamadım ne olduğunu. Koklayınca anladım :D Yani dışarıda her yerde toprak, çim. Geniş arazi. Kedi neden mama tabağına kaka yapar anlamadım. Belki bizim kedi değildir ama şaşırdım yani. Kedileri temiz sanıyordum, yemeğinin üstüne kol gibi emaneti bırakıp gitmiş. Kakanın bizim kedinin olup olmadığını bilmiyorum. Eğer bizim kedininse ne gibi sağlık sorunu olabilir?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
beyler bir gülmeyin cevap yazın bari :ROFLMAO:

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

BGSGP

80+ Bronze
DÜN DE BİZİM KEDİ BENİM PROJE ÖDEVİMİN DOSYASINA İŞEDİ! 😭😭😭

Neyse ki dosyada sadece kapak vardı, diğer yaptıklarımı daha koymamıştım. 40 liralık dosya ve kapak gitti be :(
Biz evden besliyoruz, bizimki de kumu dışında her yere işiyo maaşallah. Bundan 4 gün önce de yere işemişti.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
DÜN DE BİZİM KEDİ BENİM PROJE ÖDEVİMİN DOSYASINA İŞEDİ! 😭😭😭

Neyse ki dosyada sadece kapak vardı, diğer yaptıklarımı daha koymamıştım. 40 liralık dosya ve kapak gitti be :(
Biz evden besliyoruz, bizimki de kumu dışında her yere işiyo maaşallah. Bundan 4 gün önce de yere işemişti.
geçmiş olsun

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şaka bir yana kedi belki dışarıda mama kabından iyi tuvalet bulamamış olabilir. Bahçe gibi bir yeriniz varsa kum kabı da koyabilirseniz iyi olur.
ormanlık bir yerde kalıyoruz. kocaman yer. normalde toprağa çukur açıp yapıyordu. ilk defa böyle olunca şaşırdım. öneri için teşekkürler.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Top Bottom