Neler Yeni

kediler hakkında bilgisi olan var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
emir kuyu
arkadaşlar çatımda bi kedi doğurdu yavrularina beraber baktik kediyi besledim falan yavrulari buyudu gozleri acildi yuruyebiliyorlar çok sukur ama bu gece yanlarina bi erkek kedi girmiş anne kedi çok sakin gözleri sulaniyor falan erkek kediyi kovuyorum geri geliyor yavruları boğmazlar değil mi? ne yapmam lazım?

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,730
İsim
Oğuz
Göz Sulanması genellikle kedilerde hastalıktan oluyor. Erkek kedi babalarıdır belki fakat bunun farkına kendi de varamayacağı için içgüdüsel olarak saldırma ihtimali olabilir. Bir arada tutmamak iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
emir kuyu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Göz Sulanması genellikle kedilerde hastalıktan oluyor. Erkek kedi babalarıdır belki fakat bunun farkına kendi de varamayacağı için içgüdüsel olarak saldırma ihtimali olabilir. Bir arada tutmamak iyi olur.
belki kedilerin babalarıdır ama yeni doğmuşken anne kedinin etrafında hiç görmedim erkek kediyi ,kediler büyüdükten sonra annesi örtünün iç kısmına taşımış yavruları erkek kedi de o örtüye girmişti anneleri de yanındayken acaba kendi haline mi bıraksam pek hayvanların doğasına karışma tarafında değilim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca bu sabah o aynı erkek kedi yanında da bi kedi getirmiş çatıya ilerliyolardı ben gelince kaçtılar

belki kedilerin babalarıdır ama yeni doğmuşken anne kedinin etrafında hiç görmedim erkek kediyi ,kediler büyüdükten sonra annesi örtünün iç kısmına taşımış yavruları erkek kedi de o örtüye girmişti anneleri de yanındayken acaba kendi haline mi bıraksam pek hayvanların doğasına karışma tarafında değilim

ayrıca bu sabah o aynı erkek kedi yanında da bi kedi getirmiş çatıya ilerliyolardı ben gelince kaçtılar
karışmak da istemiyorum fakat yavru kediler çok masum bakıyorlar ben gelince ayagima geliyorlar gidince arkamdan bagiriyolar gel der gibi takip ediyorlar fazla ellemiyorum kokusu gitmesin diye o yüzden kafalarının koparılmasına şahit olmak istemiyorum

Son düzenleme:

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
669
İsim
Hikmet Çalı
Hocam bende yavru kedi bakıyordum erkek kedi ensesinde aldı yavruyu gidiyordu annesi hiçbir şey yapmadı ben erkeğin elinden aldım kovdum. Dikkatli olun büyük ihtimal öldürür.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,896
Üyeler
141,353
Son üye
zPastwL
Top Bottom