Neler Yeni

Kedim kolumu parçaladı.Sizce ne yapmalıyım?

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,223
İsim
SEYF
Çok büyük hasar verdi. İşaret ve baş parmağımı zor hareket ettiriyorum. Kuduz ve tetenoz aşısı oldum. Kedimin karma aşıları geçen seneden var. Fakat manitam bugün yanlışlıkla benim suyumdan içmiş akıl verir misiniz acaba ? @Abdullah Hacıgül

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,429
İsim
Muhammet Çağrı
Her ihtimale karşı aşı yaptırmalı bence sağlıkta risk alınmaz.

hocam sizin eliniz armut mu topluyordu acaba böyle iki tane vurun kafasına ya anlamıyorum ki arkadaş nasıl iş yapıyorsunuz siz, şimdi bazı arkadaşlar dırdır yapmasın hayvana vurulmaz diye tükürürüm hayvanına parçalamasını biliyorsa dövülmesini bilecek, ha geçmiş olsun orası ayrı ama yani gözünüzü seveyim kediye izin vermişsiniz parçaladı diyorsunuz bu öyle basit bir şey değil.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,223
İsim
SEYF
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam sizin eliniz armut mu topluyordu acaba böyle iki tane vurun kafasına ya anlamıyorum ki arkadaş nasıl iş yapıyorsunuz siz, şimdi bazı arkadaşlar dırdır yapmasın hayvana vurulmaz diye tükürürüm hayvanına parçalamasını biliyorsa dövülmesini bilecek, ha geçmiş olsun orası ayrı ama yani gözünüzü seveyim kediye izin vermişsiniz parçaladı diyorsunuz bu öyle basit bir şey değil.
Dostum bana kedi bakmadan yorum yapma.Kedi anlık atladı. Kedi kdar refleksi mi var insanın ? Bu ne saçma yorum.Onu geçtim hi. mi ömrün de video izlemedin. Sahiplen bir tane sarman gör bakalım neler yapıyor.

Dostum bana kedi bakmadan yorum yapma.Kedi anlık atladı. Kedi kdar refleksi mi var insanın ? Bu ne saçma yorum.Onu geçtim hi. mi ömrün de video izlemedin. Sahiplen bir tane sarman gör bakalım neler yapıyor.
Saçma yorum değil hocam neyse onu söylüyorum ben sanki ölmenizi istemişim gibi yanıt vermişsiniz haksızsın de geç sanki ölmenizi istemişim gibi davranıyorsun onu geçtim kediniz hangi kafayı yaşıyor acaba direkt atladı kusuruma bakmayın biraz sert tepki vermiş olabilirim lakin sizde acayip acayip yanıt vermişsiniz.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Furkan ŞENGÜL
kısas a kısas yap

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Ad
Kediyi oldur helaldir.
Komik değil ama bu, ama bu komik değil. Lütfen sus artık. Komik değilsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Saçma yorum değil hocam neyse onu söylüyorum ben sanki ölmenizi istemişim gibi yanıt vermişsiniz haksızsın de geç sanki ölmenizi istemişim gibi davranıyorsun onu geçtim kediniz hangi kafayı yaşıyor acaba direkt atladı kusuruma bakmayın biraz sert tepki vermiş olabilirim lakin sizde acayip acayip yanıt vermişsiniz.
Lütfen sen de evlenmeden önce psikoloğa falan git

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
654
İsim
Ramazan
Top Bottom