Neler Yeni

Kediye sakinleştirici vermek zararlı mı?

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,934
İsim
Abdullah Aydoğdu
Kediyi tıraş ettirdim de vet sakinleştirici olmadan tıraş etmiyoruz dedi. Ben de defalarca narkoz istemiyorum, zararlı vs. dedim. O da merak etme narkoz vermiyoruz bu sakinleştirici dedi, narkozdaki o zararlı organlara zarar veren madde yok dedi kabul ettim. Az yaptı zaten onu da kıpırdıyordu tıraş esnasında ama bunun zararı var mıdır sizce?

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Yunus
Başka bir veteniere danışabilirsin

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,934
İsim
Abdullah Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka bir veteniere danışabilirsin
Başka vet aradım onlar da narkoz yapıyorlar. :D Kimse çıkıp da evet bu zararlı, hayvanınıza zarar veriyoruz gelin tıraş ettirin demez ki.
Çoğu tıraşı şart koşuyor.

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Yunus
Fikirler değişir tabii ki başka bir veteniere gidersin tıraş ettirmek zararlı diyebilir

Hanaz

80+ Silver
Kediyi tıraş ettirdim de vet sakinleştirici olmadan tıraş etmiyoruz dedi. Ben de defalarca narkoz istemiyorum, zararlı vs. dedim. O da merak etme narkoz vermiyoruz bu sakinleştirici dedi, narkozdaki o zararlı organlara zarar veren madde yok dedi kabul ettim. Az yaptı zaten onu da kıpırdıyordu tıraş esnasında ama bunun zararı var mıdır sizce?
Kediler traş olurken zorluk cıkartmasın diye uyuşturuluyor kediniz uslu bir hayvansa başka veterinerde yaptırabilirsin

Top Bottom